--------------

NuEra Tight – svetová novinka exkluzívne v Tomare!

Nová éra rádiofrekvencie pre vyhladenie pokožky tváre, krku, dekoltu, celulitídy a spevnenie tela

NuEra Tight je najmodernejší rádiofrekvenčný systém novej generácie s umelou inteligenciou riadeného ohrevu tkanív pre vypnutie pleti, body contouring a celulitídu bez potreby rekonvalescencie. Poskytuje rýchle, neinvazívne a efektívne ošetrenia tváre, krku, dekoltu, ale aj celého tela.

Rádiofrekvencia spôsobila doslova revolúciu v rejuvenizácii pokožky. Umožňuje totiž prirodzený lifting a spevnenie ochabnutej kože a redukciu vrások neinvazívne, teda bez narušenia kožného povrchu. Rádiofrekvencia nemá žiadne vedľajšie účinky, nie je bolestivá (klient cíti iba teplo v ošetrovanej oblasti) a ihneď po ošetrení sa môže vrátiť späť do bežného života. Prehrieva povrchové alebo hlboké vrstvy tkanív s lepším tepelným efektom a lepšími výsledkamiNavracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov a zvýšeniu produkcie dôležitého kolagénu a elastínu.

 

ÚČINKY A VÝHODY OŠETRENIA:

  • Okamžité, trvalé spevnenie a vypnutie pokožky tváre, krku a dekoltu
  • Celkové výrazné omladenie tváre a zmiernenie prejavov ochabnutej pleti - prirodzený lifting
  • Viditeľné vyhladenie vrások a nedokonalostí pleti
  • Viditeľné zníženie podielu tuku
  • Vysoká účinnosť v prekrvení a okysličení pleti
  • Uvoľnenie tvárového svalstva a príjemná relaxácia
  • Neinvazívna metóda – nenarúšame integritu pokožky – žiadne jazvy a žiadna doba potrebná na zotavenie po ošetrení
  • Presné zacielenie na ošetrovanú oblasť tváre alebo tela
  • Krátky čas potrebný na ošetrenie – možné absolvovať kedykoľvek počas dňa

 

K efektu vypnutia dochádza postupne približne po 1 mesiaci od realizácie ošetrení, výsledky sú viditeľné po dobu približne 2-3 rokov. Po podstúpení ošetrení tohoto typu môže byť pokožka zľahka začervenaná. Začervenanie samovoľne mizne po krátkej dobe.

 

Ošetrované oblasti

NuEra Tight ošetrenie je vhodné pre oblasť celej tváre, okolia očí, úst, líc, podbradku, krku a dekoltu, rovnako aj brucha, bokov, zadku, vnútorných a vonkajších stehien, kolien, ramien, v okolí prsníkov a chrbta.

 

NuEra kolaz telo a tvar

NuEra Tight využíva systém umelej inteligencie APIC (Automatic Power and Impedance Control), technológiu riadenia teploty novej generácie, ktorá zaisťuje bezpečnosť a efektivitu.

 

APIC automaticky - a postupne - zvyšuje výkon RF na cieľovú teplotu na základe detekcie impedancie a potom ju udržuje po celú dobu zákroku. Aplikuje tak presný ohrev v požadovanej hĺbke s predvídateľnými a konzistentnými výsledkami.

 

APIC monitoruje teplotu kožného tkaniva v reálnom čase. Automaticky nastavuje výkon RF tak, aby teplo mohlo prenikať hlbšie a rovnomernejšie a podľa potreby pre každú konkrétnu úpravu.

 

Ako funguje NuEra Tight?

Jednoducho vyberieme oblasť ošetrovaného tela alebo tváre a systém automaticky nastaví správne parametre a zobrazí správne príslušenstvo a ošetrenie.

Aplikačnú koncovku NuEra Tight umiestnime na povrch pokožky s parametrami prístroja nastavenými na požadovanú cieľovú teplotu a jemne pohybujte aplikačné koncovkou kruhovými pohybmi, takže dôjde k postupnému, rovnomernému a bezpečnému prehriatiu povrchu kože.

Akonáhle teplota pokožky stúpne na požadovanú hodnotu, RF sa vďaka technológii APIC automaticky prispôsobí ďalšiemu presnému ohrevu. Zákrok je rýchly a účinný, v prípade tváre a krku trvá približne 15-20 minút a v prípade oblastí tela približne 20-25 minút. Systém ošetrí všetky oblasti rýchlo, bezpečne a efektívne a poskytuje prirodzene vyzerajúce a hladké výsledky. K dispozícii sú rôzne veľkosti hlavíc prispôsobené ošetrovaným oblastiam tela a tváre.

 

NuEra Tight ponúka nový, dvojstupňový prístup:

1.krok GetSmooth - Skokové vyhladenie pokožky s počiatočným balíčkom ošetrenia navrhnutým tak, aby spĺňal ciele klienta.

2. krok StaySmooth - Udržuje získané výsledky hladkej pokožky s pravidelným programom

 

Frekvencia a počet ošetrení

Počet potrebných ošetrení záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách. Všeobecne sa doporučuje 4−6 ošetrení.

 

Kontraindikácie:

Tehotenstvo, citlivosť na teplo, poranenia, rany, piercing v ošetrovanej oblasti (potrebné je vyhnúť sa mu), tetovanie alebo injekčné výplne (robené mesiac predtým) zápalové ochorenia a iné. Pacienti s kovovým implantátom alebo implantovaným zariadením (napr. kardiostimulátor) musia najskôr situáciu konzultovať s kvalifikovaným lekárom.

 

 

nuera pred a po 1

 

pred a po NUERa