--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

Jarné produktové novinky od SOTHYS Paris

Jar postupne prichádza a s ňou nielen krásne rozkvitajúce kvety a zelené stromy, ale aj nové jarné produkty od SOTHYS Paris.

 

NOVÁ NO2CTUELLE LÍNIA

SKUTOČNÁ KONCENTRÁCIA TECHNOLÓGIE PRE ULTA-CIELENÚ NOČNÚ EFEKTÍVNOSŤ

Nedostatok spánku, hektický životný štýl ako aj denné agresie, každodenne namáhajú našu pleť.

Noc za nocou nO2ctuelle línia so svojou príjemnou vôňou, ktorá kombinuje protistarnúcu silu stabilizovaného vitamínu C a okysličujúcu efektivitu extraktu zo žeruchy, viditeľne oživuje, obnovuje a rozžiaruje pleť.

 

Detoxikačný obnovujúci nočný krém - nO2ctuelle

Koncentrácia technológií pôsobí v hĺbke pleti, pomáha zmazať viditeľné stopy poškodenia na pokožke spôsobené vplyvom vonkajšieho prostredia. Pokožka je vyhladzovaná počas toho ako spíte a ráno nie je "pokrčená" a žiari. Vrásky sú vyhladené, známky únavy sú redukované. Pleť žiari mladistvosťou.

NO2ctuelle detoxikacny obnovujuci krem Tomar

 

Protistresová nočná maska

S koncentrovaným protistarnúcim vitamínom C, okysličujúcim extraktom zo žeruchy a aktívnymi účinnými látkami, ktoré rozjasnia a obnovia pleť je po prebudení pokožka viditeľne naplnená a oddýchnutá. Neoddelitelnou súčasťou masky je aj exkluzívna aplikačná technika!

 

protistresova nocna maska

 

Relaxačný sprej pre pokojný spánok- Limitovaná edícia!

Pripraví vás na obnovujúci spánok. Upokojujúca vôňa s mandarínkovým esenciálnym olejom navodzuje pocit uvoľnenia pre pokojný spánok.

 

20180319 174326

NO2ctuelle linia Sothys Tomar

 

Make-up kolekcia jar-leto 2018

Záhrady Sothys Paris

Nová botanická chic make-up kolekcia, ktorej zdrojom inšpirácie sú chránené a luxusné „Jardins Sothys“, ktoré prekypujú žiarivými kvetinovými farbami.

Medzi produkty patrí obľúbená Kaligrafická očná linka so šikovným aplikátorom, tentokrát v hnedo-sivom odtieni, Kvarteto očných tieňov, Bronzujúci púder 2v1, ktorý v sebe ukrýva bronzer a broskyňový odtieň na líčka, Intenzívny rúž, Matný rúž a lak na nechty.

 

licenie Sothys jarna kolekcia 2018