--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

SOTHYS COSMECEUTIQUE - intenzívna regenerácia pleti

Sothys  prináša domácu starostlivosť pre regeneráciu pleti pod názvom Cosmeceutique concept. 6 ultra-cielených produktov, ktoré majú za úlohu obnovovať a regenerovať pokožku, ktorá je dočasne oslabená akýmkoľvek typom dermo-estetických zákrokov, až kým sa nevráti do svojho obvyklého stavu.

Po rôznych druhoch dermo-estetických zákrokoch pleť volá po rýchlej regenerácii, jej prirodzená obranyschopnosť je oslabená, ochranné funkcie sú narušené a zvyšuje sa aj riziko dehydratácie. Preto je veľmi dôležité posilnenie prirodzeného regeneračného procesu pleti.

 

BX WRINCLE CORECTOR
Napĺňač vrások novej generácie

BX napĺňač vrások môžete využiť ako ALTERNATÍVU alebo ako POSILNENIE dermo-estetickej botulíno toxínovej injekcie, to znamená, že produkt využijete ako skvelú prevenciu vrások na tvári, ale aj ako doplnkovú starostlivosť po vyplnení vrások botoxom či kyselinou hyalurónou.

Vďaka komplexu dermo-relaxačných peptidov redukuje tvárové mikro-kontrakcie, ktoré stoja za vznikom mimických vrások. Obsahuje ultra-hydratačný komplex, ktorý napomáha vyplniť mimické vrásky.

 

PRE KOHO JE URČENÝ?

  • pre dámy aj pánov, ktorí chcú vrásky zredukovať, prípadne zvažujú ich výplň botulíno toxínovou injekciou
  • pre klientov, ktorí už absolvovali dermo-estetické zákroky a chcú posilniť ich efekt

 

POUŽITIE

Použitím veľmi precízneho aplikátora vo forme pera naneste produkt ráno a večer priamo do postihnutých oblastí: vrásky na čele, vrásky v kútikoch očí, vrásky hnevu, nosovo-ústne vrásky i vrásky okolo pier a ľahkým poštipkávaním vtierajte do vrások. Pokračujte bežne používaným sérom a krémom na pleť.

 

VÝSLEDKY

Výsledky BX napĺňača vrások sú vynikajúce, je totiž účinnejší ako bežný štandard na trhu a hlavne nedochádza k paralýze svalov ako pri aplikácii botoxu i pri dennom používaní. Pleť bude pôsobiť mladšie, vyhladene a zrelaxovane. Mimické vrásky sa zredukujú a pleť bude krásne omladená.

 

KĽÚČOVÉ AKTÍVNE LÁTKY

Peptidový a hydratačný komplex

 

81293 wrinklemainjpg.jpg.660x0 q80 crop scale upscale

 

 

DESQUACREM FORTE MICRODERM
Ikonický hĺbkovo čistiaci produkt na pleť

Hĺbkovo čistiaci produkt posilnený o kyselinu salicylovú (2%), ktorá odstraňuje odumreté bunky, čistí póry a podporuje rozžiarenie pleti. Ďalej obsahuje mikro-zrnká ryže s mechanickým účinkom zaručujú ešte účinnejšie hĺbkové čistenie pórov a exfoliáciu, extrakt z Gypsomilky pre jemné čistenie a lipoamino-kyseliny.

 

PRE KOHO JE URČENÝ?

Desquacrem je určený pre normálnu-zmiešanú až mastnú pleť,  pre pleť, ktorá sa rýchlo zanáša, má rozšírené póry, pre hyperpigmentovanú a slnkom poškodenú pleť. Skvelý  pomocník na domáce čistenie pleti a jej udržiavanie v dobrom stave medzi návštevami kozmetičky.

 

POUŽITIE

Produkt sa používa 1-2x týždenne na čistú osušenú pleť v malom množstve (stačí veľkosť lieskového oriešku). Krúživými pohybmi sa masíruje po pleti s vynechaním očného okolia a nechá sa pôsobiť cca 3 minútky, znova sa premasíruje po pleti navlhčenými bruškami prstov a potom sa prípravok umyje vodou. Po zmytí produktu sa pleť pretonizuje pleťovou vodou a pokračuje sa nanesením séra a krému podľa typu pleti. Jeho sviežu vôňu, textúru a pocit dokonale čistej pleti si okamžite zamilujete!

 

KĽÚČOVÉ AKTÍVNE LÁTKY

Kyselina salicylová, Mikro-zrniečka ryže, Extrakt z Gypsomilky, Lipoamino-kyseliny

 

DF cream forte

 

 

REP - REPARAČNÝ BALZAM
Intenzívna starostlivosť pre obnovu pleti po dermo-estetických procedúrach

Intenzívna denná a nočná starostlivosť o pleť, ktorá bola veľmi oslabená dermo-estetickými procedúrami ako laser či chemický píling. Aktívne látky obsiahnuté v reparačnom balzame obnovujú pokožku a dodávajú pleti stratený komfort a prirodzenú rovnováhu.

 

POUŽITIE

Naneste ráno a večer na očistenú pleť a krk alebo na Ďalšie partie tela podľa potreby.

 

KĽÚČOVÉ AKTÍVNE LÁTKY

GLYCO-REPAIR™ a Peptidy M3.0, Allantoin, D-panthenol, Extraxt z Hnedej riasy a Extrakt z Boldovníka, fosfolipidy, Bambucký olej a malo

 

REP balzam FB

 

 

RS - REGENERAČNÉ SÉRUM / MASKA
Intenzívna starostlivosť pre veľmi oslabenú pleť po dermo-estetických procedúrach a pri hojení jaziev

RS Regeneračné sérum je výborný pomocník pre posilnenie a ošetrenie pleti po dermo-estetických procedúrach. Vhodný je taktiež ako starostlivosť o pokožku po nehodách, alebo pri spálení pleti v lete. Zlepšuje hojenie jaziev (napr. po akné), hydratuje citlivú pleť a podporuje jej regeneráciu. Podráždenú pokožku upokojuje a dodáva oslabenej pleti pocit pohodlia a komfortu.

Produkt môžete použiť nielen ako sérum na regeneráciu ale aj ako masku pretože obsahuje látky, ktoré intenzívne a okamžite regenerujú a hydratujú pleť.

 

POUŽITIE

Aplikujte na čistú pleť, na oblasti, ktoré je potrebné regenerovať. Následne použite vhodný krém starostlivosti o pleť. Produkt môže byť použitý ako maska. Nechajte pôsobiť 10 minút, potom absorbujte prebytok, neoplachujte.

 

KĽÚČOVÉ AKTÍVNE LÁTKY

GLYCO-REPAIR™ (výťažok zo semienok stromu rohovníku), Kyselina hyaluronová, Derivát urey, výťažok uhorky, Glycerin, Alantoin, D-panthenol

 

RS

 

 

RA - REGENERAČNÉ AMPULKY
Okamžitá pomoc pre zlepšenie vzhľadu a regeneráciu

Kozmetická starostlivosť na zlepšenie vzhľadu pleti a zároveň ju pomáha intenzívne regenerovať

 

POUŽITIE

Ráno a večer naneste polovičku jednej ampulky na partie tváre alebo tela, ktoré potrebujú regenerovať.

 

VÝSLEDKY

Pleť je vysoko regenerovaná a pôsobí revitalizovane.

 

KĽÚČOVÉ AKTÍVNE LÁTKY

GF tripeptidy, Glyco-repair zo semienok stromu rohovníku, Rastlinný glycerin

 

RA aCALM ampulky2

 

 

CALM - UPOKOJUJÚCE AMPULKY
Pre elimináciu začervenania

Kozmetická kúra s cieleným účinkom pre postupnú redukciu začervenania a pocitu pálenia spôsobeným dermo-estetickou procedúrou.

 

POUŽITIE

Ráno a večer naneste polovičku jednej ampulky na partie tváre alebo tela, ktoré sú začervenané a podráždené. Následne použite vhodný krém.

 

VÝSLEDKY

Pokožka sa postupne upokojuje, začervenanie je redukované a rovnováha pleti je obnovená.

 

KĽÚČOVÉ AKTÍVNE LÁTKY

WEGF booster – endoteliálny rastový faktor, Extrakt z trstia a pornatky kokosovej, D-panthenol, Boldo extrakt, Kyselina hyalurónová

 

recenzia ampulky

 

V boji so známkami nepohodlia sú tieto produkty z kosmeceutického regeneračného radu spoločnosti SOTHYS Paris ideálnymi pomocníkmi, vďaka ktorých vysoko cielenej účinnosti sa môžete rýchlo vrátiť k svojmu obvyklému rituálu krásy aj bežnému životnému rytmu.

Všetky produkty zakúpite aj na našej klinike. J