--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

Novinka! - Kozmetika OBAGI MEDICAL

Často si neuvedomujeme, čo všetko odzrkadľuje naša pleť. Stres, únava, vysoké pracovné tempo a znečistenie ovzdušia, to je len niekoľko faktorov, ktoré na našu pleť negatívne vplývajú a spôsobujú jej predčasné starnutie.

Objavte kozmetiku, ktorá sa stane súčasťou vášho životného štýlu!

obagi puzzle

Kľúčom k zdravej a krásnej pleti je pravidelné používanie kozmetickej starostlivosti, ktorá stimuluje hĺbkovú obnovu kože a zároveň chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi. Produkty kozmetickej línie Obagi sú navrhnuté tak, aby ste mali radosť z ich každodenného používania a neobmedzovali vás počas dňa - rýchlo sa vstrebávajú, nezanechávajú mastný film a počas dňa ich ani nebudete cítiť. Vaša pleť však bude dokonale vyživená a chránená! Kozmetika Obagi sa tak stane súčasťou vášho životného štýlu, ku ktorému bude patriť zdravá a krásna pleť - Obagi for life!

Za tajomstvom úspechu tejto americkej značky stojí uznávaný americký dermatológ Dr. Zein Obagi, ktorý vytvoril revolučný prístup k celkovému zdraviu pokožky. Medicínska kozmetika Obagi rieši kožu ako celok a nie iba jeden problém na jej povrchu. Spája v sebe výber tých najkvalitnejších zložiek, ktoré nielenže prenikajú do tých vrstiev kože, kde je ich účinok najviac potrebný, ale chránia vašu pleť aj zvonku.

Už viac ako 25 rokov je kozmetika Obagi lídrom v oblasti starostlivosti o celkové zdravie pokožky a v súčasnosti patrí medzi najúspešnejšiu americkú medicínsku kozmetiku. Sme presvedčení, že bez ohľadu na vek alebo typ pleti, Obagi je pre každého.

OBAGI product range s krabickami