--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

Školenie SOTHYS Paris a úžasné novinky na túto jeseň a zimu, ktoré nájdete v Tomare!

Značka SOTHYS Paris sa neustále snaží inovovať a pripravovať tie najlepšie produkty a ošetrenia pre zákazníkov. Aj to je dôvod, prečo si dávajú záležať na všetkých svojich školeniach. My sme už na jednom takomto školení boli a ďalšieho sme sa zúčastnili len minulý týždeň, kedy nám predstavili všetky novinky na sezónu jeseň a zima 2015/2016.

Je ich hneď niekoľko, tak si ich poďme predstaviť...

Jednou z najvýraznejších noviniek tejto jesene určite bude najefektívnejšia intenzívna kúra v histórii Sothys Paris. Ide o kúru Hydra 3Ha™ hyaluronic acid, ktorá poskytuje dokonalú hydratáciu vďaka trojitému účinku kyseliny hyalurónovej. Toto ošetrenie si naše kolegynky Robka a Miška vyskúšali samy na sebe a ihneď si ho zamilovali.

 

sdd

 

Ďalej je to úplne nový koncept telového ošetrenia, ktoré pôsobí na všetky zmysly Inspiration art&beauté a nová produktová rada Recover RX, ktorá obsahuje kyselinu hyalurónovú a glyko repair zložku pre intenzívnu regeneráciu pleti po dermo-estetických zákrokoch.

Sothys predstavil aj limitovanú edíciu sezónneho líčenia na jeseň a zimu s názvom Baroque, inšpirované barokovým elegantným štýlom a príjemnými jesennými farbami.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra sa bude túto sezónu niesť v ovocnom opojení čučoriedok a brusníc...produkty dodajú pleti intenzívnu dávku minerálov a vitamínov pre posilnenie pokožky po lete a v zimnom období.

okyslicujuca sezonna kura jesen-zima 2

Všetky spomínané produkty a hydratačné ošetrenie Hydra 3Ha ™ hyaluronic acid, si môžete už čoskoro vyskúšať a tiež zakúpiť na klinike Tomar.

Na záver ešte prezradíme, že počas zimy bude u nás prebiehať vianočná akcia na značku Sothys, kedy si budete môcť objednať a zakúpiť rôzne zvýhodnené balíčky produktov na domáce ošetrenie.

Je sa naozaj na čo tešiť. :)

 

© Copyright Sothys