--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

Školenia SOTHYS Paris

Každá žena chce mať krásnu mladú a rozžiarenú pleť, ktorá je zdravá. My chceme, aby ste takú krásnu pleť mali vy, a preto sa neustále zdokonaľujeme v tom, čo robíme, pretože to robíme pre vás. Keďže sme sa na klinike TOMAR rozhodli obohatiť náš výber kozmetických ošetrení o exkluzívnu francúzsku kozmetiku SOTHYS Paris, dve naše šikovné kolegynky Roberta a Miška sa začiatkom augusta zúčastnili na špecializovaných školeniach, aby sa zdokonalili v ďalšej zaujímavej oblasti.

Školenia sa konali v priestoroch Referenčného inštitútu Sothys Paris v Bratislave, a bola naozaj radosť školiť sa v takých nádherných priestoroch, pod odborným dohľadom školiteliek Ági Zubáčovej a Sašky Slávikovej, ktoré sú školené priamo vo Francúzsku.

priestory 2

 

Prvý deň školenia bol venovaný teoretickej časti, kde sme získali množstvo zaujímavých informácií o spoločnosti, histórii značky, a originálnych ingredienciách a receptúrach produktov Sothys Paris. Všetky produkty sme si samozrejme vyskúšali na vlastnej koži, aby sme ich čo najlepšie vedeli odprezentovať vám- naším klientom. Už po prvom dni sme sa nevedeli dočkať, kedy si budeme môcť profesionálne ošetrenia vyskúšať.

 

IMG 5963

 

Ďalší deň sme prešli na praktickú časť školenia, kde sme sa naučili techniky exkluzívnej patentovanej masáže Digi-Esthétique, vytvorenej špeciálne pre Sothys, ktorá je inšpirovaná západnými a orientálnymi technikami. Západné techniky vychádzajú z odvodňovacích a relaxačných postupov a orientálne techniky zo stimulácií miest prechodu energií. Táto masáž bola vytvorená za účelom zvýšiť účinnosť produktov a ošetrení, navodiť stav hlbokej relaxácie a revitalizovať organizmus. Je to jedinečná masáž, ktorá tvorí srdce procedúr Sothys a z každého ošetrenia vytvorí jedinečný zážitok.

Popoludní sme pokračovali nácvikom prvého intenzívneho protistárnuceho ošetrenia ktoré je prispôsobené skutočnému veku pleti - [C] Collagéne Hyaluronique. Základom ošetrenia je špeciálna diagnostika vašej pleti, ktorá určí skutočný vek pokožky a tým prispôsobí ošetrenie konkrétne pre vašu pleť. Ošetrenie je dokonalou súhrou najmodernejších aktívnych ingrediencií, ako sú kolagén, kyselina hyalurónová a elastín. Je šité na mieru - pleť krásne vypne a vyživí. 

 

osetrenie SOTHYS

 

Tretí a zároveň posledný deň sme si natrénovali Energizujúce ošetrenie so Sibírskym ženšenom, ktoré je vhodné pre všetky vekové kategórie a typy pleti. V základnom jadre každej formuly v energizujúcej produktovej rade, kombinuje pokročilý výskum Sothys extrakt z tzv. tajnej rastlinky Rusov - zo Sibírskeho ženšenu so špecifickými aktívnymi zložkami s cieľom skvalitniť zdroj energie pleti a podporovať bunkovú regeneráciu. Toto intenzívne ošetrenie dodá pleti množstvo energie, mladistvý vzhľad a žiarivosť. Môžeme potvrdiť, že účinok ošetrenia je viditeľný okamžite, vôňa prípravkov je neskutočne krásna a pocit na pleti po ošetrení je neuveriteľný!

 

DSC 01412

 

Spoločnosť SOTHYS Paris patrí právom k "Haute de gamme" , teda medzi najexkluzívnejšie svetové kozmetické značky, o čom svedčí fakt, že už viac ako 60 rokov uspokojuje požiadavky i tých najnáročnejších klientov vďaka kvalite účinných prípravkov a rozmanitosti programov salónnych rituálov. Špičkovo vyškolené kozmetičky sa stávajú tzv. SOTHYS terapeutmi, a starajú sa o pohodu a krásu svojich klientov. Sme rady, že odteraz patríme aj my medzi nich a sme hrdé na to, že budeme pracovať s tak výnimočnou a vysoko profesionálnou kozmetikou. Už teraz sa nevieme dočkať, kedy vám predstavíme množstvo očakávaných noviniek.

Firme Beauté&Spa, distribúcii Sothys Paris na Slovensku ďakujeme za skvelé tri dni a jedinečný profesionálny prístup, ktorý je synonymom pre kozmetiku SOTHYS Paris.

Váš tím TOMAR

 

© Copyright Sothys