--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

Stellar M22™ - Revolučnú technológiu, ktorá neinvazívne ošetrí viac ako tridsať kožných ochorení nájdete už aj na Slovensku!

Do rodiny celosvetovo uznávaných špičkových prístrojov pribudol na dermatologicko-laserovej klinike Tomar model najnovšej generácie platforiem Stellar M22™. S tromi ešte výkonnejšími hlavicami ošetruje a pomáha riešiť desiatky kožných ochorení a problémov s pleťou od zápalového akné, jaziev, rozacei, dermatitídy, pigmentácií, vrások až po odstraňovanie rozšírených žiliek, pórov či tetovania a permanentného make-upu.

 Vhodný je pre všetky typy pleti u mužov i žien akéhokoľvek veku s viditeľnými výsledkami už po prvom ošetrení. Túto svetovú jednotku v profesionálnej starostlivosti o pleť priniesla klinika Tomar ako prvá a jediná na Slovensku.

Vďaka trom ešte výkonnejším hlaviciam Stellar IPL ™, Multi-Spot ™ a Q-Switched Nd-YAG vykonáva Stellar M22™ všetky neinvazívne liečebné možnosti ako jej predchodca, avšak s vylepšeniami, ktoré prinášajú ešte rýchlejšie a viditeľnejšie výsledky so zvýšeným komfortom pre pacienta.

Najnovšiu inovatívnu platformu Stellar M22 ™ predstavila spoločnosť Lumenis len v marci tohto roka. Klienti dermatologicko-laserovej kliniky Tomar budú môcť využívať benefity v rámci vylepšených zákrokov a ošetrení už od dnešného dňa. Vďaka revolučnej technológii klinika Tomar ponúka neinvazívne ošetrenia, aké na Slovensku zatiaľ neboli dostupné.

Technológia umožňuje špičkové neinvazívne ošetrenie pre viac ako tridsať kožných ochorení a problémov s pleťou. V spojení s dlhoročnými skúsenosťami odborného tímu lekárov a sestier môže klinika Tomar vďaka najnovšej technológii Stellar M22™ ponúknuť ošetrenia vaskulárnych lézií, teda žíl na nohách, teleangiektázií na tvári, rosacei, akné, rôznych druhov začervenania pokožky, ošetrenia na celkové vylepšenie textúry a tónu pokožky, odstraňovanie jaziev, rozšírených pórov, nežiadúceho ochlpenia, pigmentácií, tetovania a množstvo ďalších ošetrení na najvyššej profesionálnej úrovni. Ošetrenia týmto prístrojom sú rýchle a jednoduché, realizovateľné pokojne aj počas obednej prestávky. Výsledky sú vidieť už po prvom sedení a benefitom je tiež možnosť podstupovať ošetrenia kedykoľvek počas celého roka aj v letnom období.

„Investícia do špičkových svetových technológií a kvalitného materiálu či kozmetiky je pre nás kľúčová. Našim pacientom sa usilujeme prinášať maximálnu kvalitu, a to v podobe ošetrení a zákrokov s použitím najmodernejších technológií, aké trh momentálne ponúka. V snahe dopriať pacientom najvyšší komfort a spokojnosť s výsledkami sme sa rozhodli opäť investovať. Priniesli sme na slovenský trh unikátnu novinku, ktorej účinky boli overené v mnohých klinických štúdiách a v praxi si už získala tisícky spokojných klientov a odborníkov z celého sveta. Účinnosť modelu Stellar M22 je na špičkovej úrovni, prináša zlepšenie komfortu pre pacienta svojou rýchlosťou, všestrannosťou a spoľahlivosťou. Teším sa, že jeho benefity v kombinácii s profesionálnym prístupom nášho tímu majú možnosť objaviť už aj klienti na Slovensku,“ hovorí Adriana Tomeková, primárka dermatologicko-laserovej kliniky Tomar.

Nový Stellar M22 ™ je od jeho uvedenia na trh v marci tohto roka k dispozícii v USA a Európe. Na Slovensku a v Čechách ho dermatologicko-laserová klinika Tomar predstavuje vôbec po prvýkrát.

 

Aké dermatologické problémy prístroj Stellar M22 rieši?

Akné, zápalové akné Erytém – začervenanie Rosacea Vrásky Melazma Strie
Jazvy po akné, chirurgické jazvy Kožné lézie Textúra pokožky Bradavice Poikilodermia
Koagulácia a hemostáza vaskulárnych lézií a mäkkých tkanív Tvárové telangiektázie, venektázie nôh, povrchové telangiektázie Odstránenie tmavého tetovania a permanentného make-upu Opätovná povrchová úprava pokožky a jej regenerácia Retikulárne žily na nohách (priemer 0,1 - 4,0 mm
Hyperpigmentácia Rozšírené žilky Benígne epidermálne lézie Benígne kožné vaskulárne lézie

Telové

teleangiektázie

Angiómy

Naevus flammeus

Venózne malformácie Poškodenie mäkkých tkanív Starecké škvrny Dyschrómia
Periorbitálne vrásky Rozšírené póry Ephelides (pehy) Odstraňovanie chĺpkov Hlboké telangiektázie

 

Stellar M22 Tomar