--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

Anti-aging Medicine World Congress 2015 je tu!

V týchto dňoch (26-28.3.2015) prebieha v poradí už 13-ty ročník Anti-aging Medicine World Congress 2015 (AMWC 2015), ktorý sa každoročne koná v Monte Carle pod záštitou monackého princa Alberta II.

Už teraz sa tešíme na všetky novinky z oblasti estetickej medicíny, ktoré prinesie populárny kongres AMWC 2015. Opäť sa ho zúčastní aj naša pani primárka MUDr. Adriana Tomeková. My sa už nevieme dočkať všetkých noviniek a vychytávok z dermatológie, najmä preto, že sa najlepšie z nich objavia aj na našej klinike TOMAR.

 

V posledných 13 rokoch zohráva konferencia AMWC kľúčovú úlohu pri podpore vedeckého chápania pojmu globálneho boja proti starnutiu. Táto misia je veľmi aktuálna, a preto sa aj dnes kongresový program týka efektívnej prevencie proti starnutiu a dermatologickej aj chirurgickej liečby. Nielen pre prirodzený a mladistvý vonkajší vzhľad za použitia anti-aging medicíny, ale aj pre vnútornú pohodu človeka.

 9-amwc-2015

AMWC 2015 predstaví špičkové prezentácie jedných z najvyhľadávanejších odborníkov v oblasti estetickej dermatológie, plastickej a estetickej chirurgie a Anti-Aging medicíny.

 

Hlavnou témou konferencie bude „koncept charizmy a budúcich výziev v oblasti estetiky“. Pekný vzhľad je aktívum a so všetkými dostupnými estetickými ošetreniami môžeme zlepšiť, upraviť a spomaliť vedľajšie účinky procesu starnutia. Avšak, ako zachovať našu osobnú charizmu v snahe estetickej dokonalosti? Ako nájsť tú správnu rovnováhu bez toho, aby bol výsledok prehnaný? Lekárska etika, očakávania pacientov, ideálny koncept krásy a ďalšie dôležité faktory, na to všetko sa bude zameriavať tohtoročný kongres AMWC 2015.

 

Táto veľmi očakávaná udalosť priláka každý rok viac okolo 9 000 účastníkov z vyše 120 krajín sveta. Viac ako 300 popredných medzinárodných spoločností predstaví na výstavnej ploche 4 poschodí svoje najnovšie produkty, technológie a služby.

 

Tešíme sa na všetky zážitky pani doktorky Tomekovej a veríme, že Vám opäť prinesieme najlepšie a najmodernejšie svetové produkty a technológie.

 

9-cover-en-amwc-2015