--------------

Televízia

Dámsky klub - LUX terapia - laserové ošetrenie jaziev, akné, pigmentácii či strií

Pri LUX terapii sa používa najmodernejší neinvazívny frakčný laser, ktorý účinne vyhladzuje a omladzuje pokožku, bez toho, aby narušoval jej vrchnú vrstvu. Laserové lúče prenikajú hlboko do povolených kolagénových vlákien v koži a stimulujú ju k väčšej pevnosti a pružnosti. Ošetrenie pomocou tohto laseru je rýchle, bezbolestné a rekonvalescencia nie je po ňom potrebná.

Dámsky klub - Ošetrenie NuEra - Nová éra rádiofrekvencie

NuEra Tight je najmodernejší rádiofrekvenčný systém novej generácie s umelou inteligenciou riadeného ohrevu tkanív pre vypnutie pleti, body contouring a celulitídu bez potreby rekonvalescencie. Poskytuje rýchle, neinvazívne a efektívne ošetrenia tváre, krku, dekoltu, ale aj celého tela.

Dámsky klub - najobľúbenejšie jesenné ošetrenia - Chemický peeling, Mezorejuvenizácia a Endermolift

Aké sú najobľúbenejšie jesenné ošetrenia, ktoré si naša pleť po náročnom lete žiada? O CHEMICKOM PEELINGU, MEZOREJUVENIZÁCII a ENDERMOLIFTE porozprávala v Dámskom klube pani doktorka MUDr. Adriana Tomeková. 

Dámsky klub - LPG Alliance - ošetrenie tváre a tela

Nová technológia LPG Alliance - Endermolift, ktorá bezbolestne a prirodzene stimuluje pokožku k vytváraniu kolagénu a kyseliny hyalurónovej, a tým ju spevňuje. Už po prvom ošetrení je vidieť želaný efekt rozžiarenej a vypnutej pleti. LPG Alliance Lipomassage zase spevňuje a formuje pokožku tela a zbavuje celulitídy.

Dámsky klub - Neinvazívne a invazívne zákroky s kyselinou hyalurónovou

Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, ktorú nájdeme vo veľkej miere aj v našej pokožke. Vekom sa jej množstvo zmenšuje, a pokožka ochabuje. Existuje viacero neinvazívnych aj invazívnych ošetrení, ktoré stimulujú jej produkciu alebo ju priamou aplikáciou doplnia. 

Dámsky klub - Softlifting

Softlifting je nové minimálne invazívne ošetrenie, pri ktorom sa pomocou mezoterapie a vysokovýkonného intenzívneho pulzného svetla (IPL) revitalizuje, hydratuje a omladzuje pokožka. Ošetrenie je vhodné pre ľudí so suchou, dehydrovanou, zvädnutou a ochabnutou pleťou bez jasu na dosiahnutie žiarivejšieho vzhľadu a vypnutia pokožky.

Dámsky klub - Rozšírené cievky a spôsoby ako s nimi bojovať

Rozšírené cievky trápia mužov aj ženy a prichádzajú so zvyšujúcim sa vekom, približne okolo tridsiatky/štyridsiatky. Objaviť sa však môžu aj oveľa skôr, napríklad už počas puberty. Príčin vzniku rozšírených cievok môže byť viacero. 

Reflex - Namiesto skalpela nite

Hovorí sa, že s krásou je to ako s pravdou, nie každému sa musí tá naša vždy zaručene páčiť, dokonca ani nám nie. No a tiež sa hovorí, že drobné klamstvo neuškodí, tak prečo by človek nemohol sem-tam oklamať napríklad aj vlastné roky, veď skrášľovacích metód sú dnes tony a my ich postupne skúšame za vás.

Reflex - Recepty na omladenie

Každý je taký starý, ako sa cíti, aspoň dovtedy, kým sa nezbadá v zrkadle. A hoci sa hovorí, že by sme nemali príliš podrobne skúmať každú novú vrásku, ruku na srdce, kto by nechcel vyzerať dobre čo najdlhšie. 

Reflex - Zimná regenerácia

Zima je ideálny čas na to, aby sme prežili vianočné besnenie v kuchyniach a budúce leto boli v plavkách opäť hviezdami kúpalísk.

Reflex - Marcela Molnárová a Mezorejuvenizácia

Pri pohľade na niektorých ľudí si možno poviete, že vôbec nestarnú a prirodzene si kladiete otázku, ako to robia. Aj známa speváčka šlágrov Marcela Molnárová je žena, pre ktorú je vek iba číslom. Málokto by uveril, že má už vyše 50 rokov. Žeby sa elixír mladosti skrýval v hudbe?

Reflex - Nadmerné potenie

Nikto ho nemá rád a každého otravuje, napriek tomu je užitočný. Ak ste tipovali pot, tipovali ste správne. Niektorí sa potia viac, iní menej. Nadpriemerné potenie môže byť prejavom závažného ochorenia, no častejšie je to problém estetický a spoločenský. To ale neznamená, že sa musíte kúpať stokrát denne a vykúpiť drogériu.

Teleráno 1 časť - Slúži estetická medicína aj mužom?

Slúži estetická medicína aj mužom? Odpoveď znie áno. Takže, nielen ženy sú ochotné zaplatiť stovky eur, aby nevyzerali na svoj vek.
Kožná lekárka Adriana Tomeková tvrdí, že estetická chirurgia a dermatológia je u slovenských mužov na vzostupe.

Teleráno 2 časť - Slúži estetická medicína aj mužom?

Slúži estetická medicína aj mužom? Odpoveď znie áno. Takže, nielen ženy sú ochotné zaplatiť stovky eur, aby nevyzerali na svoj vek.
Kožná lekárka Adriana Tomeková tvrdí, že estetická chirurgia a dermatológia u slovenských mužov je na vzostupe.

Teleráno 3 časť - Slúži estetická medicína aj mužom?

Slúži estetická medicína aj mužom? Odpoveď znie áno. Takže, nielen ženy sú ochotné zaplatiť stovky eur, aby nevyzerali na svoj vek.
Kožná lekárka Adriana Tomeková tvrdí, že estetická chirurgia a dermatológia je u slovenských mužov na vzostupe.

Televízne noviny - TV Markíza - Huby chránia pokožku

Betakarotén či vitamíny, to sú známe látky, ktoré pomáhajú pokožke a chránia ju pred spálením. Zvyčajne si ich počas horúčav dopĺňame vo forme ovocia alebo zeleniny. Najnovšie sa k potravinám s ochranným účinkom pridávajú aj huby.

 

Reflex - TV Markíza - Tipy na vianočné darčeky

Poslúchali ste? Tak možno pod vianočným stromčekom nájdete aj čosi viac, ako len odkaz od Ježiška, že mu po zaplatení daní a dialničného mýta na darčeky nezostalo.

Reflex - TV Markíza - Pigmentové škvrny a vrásky - CRYOMEZOLIFT

Dokonalosť neexistuje, napriek tomu k nech chceme mať všetci tak trochu bližšie. Najmä dámy dokážu pre vlastnú krásu, ale aj pre mužov urobiť občas aj nemožné. Ibaže dnes je už možné takmer všetko a najnovšie namierili odborníci svoje lasery na vrásky a pigmentové škvrny.

Reflex - TV Markíza - Depiláciu čoraz častejšie podstupujú aj muži

Ženy sa začínajú sťažovať. Muži im údajne blokujú kúpelne a v depilačných štúdiách sa míňajú voľné termíny. Časy, keď boli chĺpky pod pazuchou a zarastená hruď symbolom mužnosti, sú už dávno preč. Depiláciu podstupujú čoraz častejšie aj muži.

Reflex - TV Markíza - Problémy s ochlpením u mladých ľudí a detí

Nadmerné ochlpenie trápi veľmi veľa ľudí. Mnohí z nás vnímajú ochlpenie na tele ako nepriateľa krásy číslo 1. Zdalo by sa, že s ním bojujú najmä ženy a dievčatá. Čo robiť, ak ho je viac, ako je spoločensky prijateľné a vyskytne sa už aj u detí? Navyše, ak je chĺpkov priveľa, môže ísť aj o závažný zdravotný problém.

Reflex - TV Markíza - Nadmerne sa potíte? Toto všetko za to môže

Každý ho neznáša a on si predsa ku každému nájde vždy cestu. Pot je totiž pre nás rovnako užitočný ako nepríjemný a nie vždy je jednoduché udržať tento stav v prijateľnej rovnováhe. Kým však nie je prejavom závažného ochorenia, skúsiť sa dá toho viac.

Reflex - TV Markíza - Vrásky a možnosti ako zabrániť ich prehlbovaniu

Vrásky v sebe ukrývajú životné skúsenosti, starosti aj radosť. Sú súčasťou prirodzeného procesu starnutia a do značnej miery sú určené geneticky. Ich tvorba však môže byť podmienená aj vonkajšími faktormi. Vnútorný proces starnutia môže začínať už po dvadsiatke. Koža produkuje menej kolagénu a elastínu, ktoré jej dávajú pružnosť a elasticitu. Výsledkom sú jemné vrásky a linky, suchšia, tenšia a priehľadnejšia koža. 

Televízne noviny na Markíze - Nebezpečné zväčšovanie pier už skúšajú aj deti!

V dnešnej dobe je naozaj možné všetko. Najnovšie celý internet zachvátila výzva zväčšovania pier podľa vzoru reality hviezdy Kylie Jenner. Čo je ale horšie, že tento šialený trend už začali skúšať aj malé deti. Výsledok je katastrofálny, následky môžu byť ešte horšie.

Reflex - TV Markíza - Nebezpečné vysávanie pier

Vo svete sa rozšíril nový nebezpečný trend. Dievčatá, ktoré túžia po veľkých perách sa pustili do riskantného zväčšovania pier pomocou obyčajného domáceho vysávača. Mnohé ani netušia, aké riziká sú s týmto "urob si sám" pokusom spojené. Na mnohé z nich upozorňuje MUDr. Adriana Tomeková. Toto doma určite neskúšajte!

Dobré ráno TV JOJ - znamienka a pigmentové škvrny

Po lete by sme mali pokožku odmeniť výnimočnou pozornosťou. V rámci prevencie je dôležitá hlavne diagnostika materských znamienok. V Dobrom ráne MUDr. Murárová rozprávala o dôležitosti prevencia kožných nádorov a hosťom skontrolovala dermatoskopom podozrivé znamienka. Viac o nich aj o nepríjemných pigmentových škvrnách a ich odstránení sa do zviete vo videu. 

Dámsky klub na RTVS - Bunkový laserový peeling

Novinku z estetického kongresu AAMWC 2014 v Monaku - Bunkový laserový peeling predstavila MUDr. Tomeková v Dámskom klube. Táto neinvazívna procedúra výrazne zlepšuje textúru pleti, regeneruje kožné bunky a omladzuje pokožku. Určená je pre všetky typy pleti, aj pre veľmi citlivú pokožku. Viac sa dozviete vo videu.

Feminity TV - SmoothShapes

Priamo na klinike nás navštívili redaktorky obľúbeného ženského portálu Feminity.sk. Kedže mnohé ich čatateľky a diváčky trápi nekompromisná celulitída, zaujímali sa hlavne o procedúry, ktoré tento estetický problém dokážu účinne liečiť. MUDr. Tomeková im podala všetky podstatné informácie o najmodernejšíh neivazívnych a bezbolestných metódach. Viac o SmoothShapes sa dozviete vo videu. 

Dobré ráno TV JOJ - Zbavte sa vrások bez skalpela

O najmodernejších omladzujúcich procedúrach v Dobrom ráne 9. septembra porozpávala MUDr. Murárová. Najhorúcejšie novinky zo sveta estetickej dermatológie zaujali aj diváčky, ktoré počas vysielania neustále telefonovali a mali množstvo otázok. Viac o neinvazívnych procedúrach 3D bunkový lifting a bunkový laserový peeling sa dozviete vo videu.

Feminity TV - Lipomassage

Priamo na klinike nás navštívili redaktorky obľúbeného ženského portálu Feminity.sk. Kedže mnohé ich čatateľky a diváčky trápi nekompromisná celulitída, zaujímali sa hlavne o procedúry, ktoré tento estetický problém dokážu účinne liečiť. MUDr. Tomeková im podala všetky podstatné informácie o najmodernejšíh neivazívnych a bezbolestných metódach. Viac o Lipomassage sa dozviete vo videu. 

Dobré ráno TV JOJ - Do hladka! A natrvalo.

Práve jeseň je ideálny čas pustiť sa do boja s nežiaducim ochlpením. Aj preto MUDr. Murárová 16. septembra v Dobrom ráne na TV JOJ rozprávala o laserovej a ultrazvukovej epilácii. Diváčky sa dozvedeli, aké sú výhody oboch ošetrení, ako tieto procedúry prebiehajú a aký je výsledný efekt. Predstavili sme tiež najnovší prístroj 5. generácie LIGHT SHEER DESIRE. Viac vo videu.

Dobré ráno na TV JOJ aj o celulitíde

Celulitída je večný problém, ktorý trápi predovšetkým ženy. V Dobrom ráne sme sa jej venovali 26. augusta. MUDr. Tomeková diváčkam objasnila jednotlivé stupne celulitídy a príčiny ich vzniku. Hlavne však predstavila najmodernejšie procedúry, ktoré majú moc zabojovať s nekompromisnou celulitídou efektívne. viac vo videu.

V Dobrom ráne na TV JOJ o nadmernom potení

V Dobrom ráne na TV JOJ sme sa 2. septembra rozprávali o hyperhidróze, teda nadmernom potení. MUDr. Tomeková odhalila jeho príčiny. Predstavili sme tiež rôzne stupne hyperhidrózy, ich prejavy a dostupné riešenia. Botulotoxín je nepriateľ vrások ale aj potenia. Viac sa dozviete vo videu. 

 

Navštívila nás Fashion TV

V reportáži vám bližšie predstavíme procedúry Thermage lifting s kmeňovými bunkami a obľúbenú oxygenoterapiu. Omladzujúcu procedúru Thermage si veľmi obľúbila slovenský fitnesska Zora Czoborová. Na oxygenoterapiu zas nedá dopustiť moderátorka Karin Majtánová. 

Fashion TV v TOMARE

V reportáži vám odhalíme tajomstvo krásy Kvetky Horváthovej a Marcely Molnárovej. Dozviete sa, ako funguje neinvazívna omladzujúca procedúra 3D bunkový lifting. Presvedčíte sa aj o tom, že pre krásu sa nemusí vždy trpieť. Napríklad s celulitídou vieme bojovať príjemnou masážou.