--------------

RÁDIOTERMOLIFTING

Technológia nechirurgického ambulantného faceliftingu - ContraAge Plus

Jeho účinky môžete na vlastnej koži pocítiť exkluzívne iba v TOMAR-e. 

RT lifting je neinvazívne ošetrenie pokožky. Predstavuje kombináciu dvoch technológií, tzv. sonodermabrázie a rádiofrekvencie.

Prístroj získal najvyšší možný certifikát potvrdený americkou FDA a svetovú premiéru mal na estetickom kongrese v Španielsku. Ihneď sa stal svetovým hitom.

Lekár pripraví pokožku k hlbšiemu prieniku rádiofrekvencie pôsobením ultrazvuku na pokožke sonodermabráziou a jemne prebrúsi povrchovú vrstvu kože. Následne dochádza k jej vyhladeniu a obnoveniu štruktúry, k zjemneniu vrások, odstráneniu jemných jaziev a k miernemu stiahnutiu pórov.

Aplikáciou rádiofrekvencie do dermy (strednej vrstvy kože) sa energia mení na tepelnú a tým výrazne ovplyvní štruktúru kolagénu a elastínu. Kolagénové a elastické vlákna sa stiahnu, vypnú a vytvorí sa nová pevná väzivová štruktúra. Výsledkom je elastická, hladká, pevná a viditeľne omladená pleť. Prichádza k výraznej redukcii vrások v okolí očí a úst, k odstráneniu ochabnutia pokožky a k výraznému spevneniu kontúr tváre. Zákrok na tvári, krku a dekolte je veľmi príjemný a bezbolestný. Pocítite len jemné teplo.

Po ošetrení je pleť vypnutá a má jemne ružovú farbu. Zákroky sa opakujú v dvojtýždňových až trojtýždňových intervaloch. K dosiahnutiu dlhodobého liftingového efektu je potrebných 5 ošetrení.

Výsledný efekt pretrváva približne 2 roky. RT lifting je vhodný pre ženy a mužov od 30 rokov. Výhodou je jeho ambulantný priebeh, bezbolestnosť a viditeľné zlepšenie stavu pleti už po prvom ošetrení.

rtlifta1 w140   rtlifta2 w140

FOTO: Pred zákrokom a po zákroku

Rádiotermolifting predstavuje kombináciu dvoch technológií - sonodermabrázie a rádiofrekvencie. Pokožku pripravíme k hlbšiemu prieniku rádiofrekvencie pôsobením ultrazvuku sonodermabráziou a jemne tak prebrúsime povrchovú vrstvu kože. Následne dochádza k jej vyhladeniu a obnoveniu štruktúry, k zjemneniu vrások, odstráneniu jemných jaziev a k miernemu stiahnutiu pórov."