--------------

SOTHYS Paris

Prvý krok pri vytvorení svetovej kozmetickej značky SOTHYS Paris uskutočnil v roku 1946  doktor biológie, pán Hotz, keď založil prvé vedecké laboratória SOTHYS Paris, ktoré sa už v tom čase pýšili vyspelou technológiou a najlepšími vedeckými odborníkmi. Následne otvoril veľkolepý, elegantný kozmetický salón na najluxusnejšej ulici v Paríži „Rue de Faubourg Saint Honoré“.

chcem vedieť viac >>

TEOXANE

Popredné švajčiarske laboratóriá TEOXANE vyvinuli kozmetický rad injektovateľných výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej, ktoré sa používajú v estetickej medicíne. Základom línie je kombinácia troch účinných zložiek (účinný komplex), ktoré efektívne bojujú proti známkam starnutia.

chcem vedieť viac >>

BIODERMA

Výrobky laboratórií BIODERMA sú vyvíjané v úzkej spolupráci s dermatológmi a renomovanými výskumnými centrami. Vďaka unikátnemu zloženiu sa stali synonymom kvalitnej starostlivosti o problematickú a citlivú pokožku. V súčasnosti ich predpisujú a odporúčajú dermatológovia na celom svete. Medzi nosné produkty kvalitnej francúzkej značky sa radia napríklad micelárne vody (prípravky na odlíčenie), ktoré používajú poprední vizážisti.

chcem vedieť viac >>

OBAGI

Obagi je jedinečne silná línia starostlivosti o pleť, ktorá ponúka širokú škálu výhod, vrátane rejuvenizácie pleti a boji proti starnutiu pokožky. Produktová rada ponúka mnoho prvkov, ktoré spolupracujú na dosiahnutí stanoveného cieľa pomocou silných zložiek a špeciálnych technológií.

chcem vedieť viac >>