--------------

Naši lekári

Prim. MUDr. Adriana Tomeková

primár kliniky

dermatovenerológ

Dermatovenerologička MUDr. Adriana Tomeková pôsobí v Bratislave na vlastnej súkromnej klinike TOMAR. Korektívnej a laserovej dermatológii sa venuje takmer 20 rokov.

Po absolvovaní štúdia na lekárskej fakulte UK v Bratislave začala pracovať na kožnom oddelení a v ambulancii korektívnej dermatológie na klinike NsP Ružinov v Bratislave. Estetickej dermatológii zameranej na krásu sa venuje od roku 1998, keď si doplnila svoje vzdelanie atestáciou I.stupňa z dermatovenerológie.

Po 5 ročnej praxi si v roku 2003 založila privátnu dermatologicko-laserovú kliniku TOMAR, ktorá dnes patrí medzi najvyhľadávanejšie laserové estetické kliniky v Bratislave.

V roku 2008 absolvovala Európsku atestáciu v špecializačnom odbore dermatovenerológia. Pravidelne absolvuje školenia, stáže, semináre, medzinárodné kongresy a workshopy na Slovensku i v zahraničí (napr. USA, Arabské emiráty, Veľká Británia, Francúzsko, Španielsko, Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Maďarsko, Česko a iné). MUDr. Tomeková je členkou Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej dermatovenerologickej spoločnosti, Laseroterapeutickej spoločnosti, Európskej akadémie dermatológie a venerológie a mnohých ďalších.

MUDr.Tomeková je školiteľkou neinvazívneho liftingu Thermage, ktorý ako prvá v roku 2011 priniesla na slovenský trh. Na svojej klinike TOMAR pracuje s renomovanou laserovou technikou americkej firmy LUMENIS a ďalšími svetovo uznávanými prístrojmi.

Spolupracuje so zahraničnými lekármi prostredníctvom konzultácií, stáží a svojim klientom tak ponúka praxou overené, najprogresívnejšie a svetovo uznávané terapeutické metódy.

tomar@tomar.sk
MUDr. Nina Šarközyová

MUDr. Nina Šarközyová

zástupca primára

Doktorka Šarközyová je absolventkou Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, kde pokračovala aj doktorantúrou v odbore chirurgia. Predtým stážovala na Klinike plastickej chirurgie – The Clinic of Plastic Surgery of the Aristotle University of Thessaloniki in the Papageorgiou General Hospital v Thessaloniki v Grécku. Zároveň získala prax aj na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie UNB v Bratislave.

Je držiteľkou certifikátov v oblasti techniky injekovania výplňových materiálov TEOSYAL, injekovania kyseliny hyalurónovej TEOSYAL či aplikácie botulotoxínu DYSPORT. Pravidelne absolvuje školenia, stáže a semináre na zdokonaľovanie sa v dermatologickej oblasti, rovnako ako naša pani doktorka MUDr. Adriana Tomeková.

tomar@tomar.sk

 Krása človeka vychádza z jeho vnútra, ale keď vonkajšej kráse trochu pomôžeme, objaví sa pekný úsmev na každej tvári. 


A. Tomeková