--------------

Čo je TOMAR

Dermatologicko-laserovú kliniku TOMAR nájdete v pokojnom prostredí bratislavského Ružinova. V našich moderných priestoroch  sa o Vás postará kvalifikovaný tím dvojatestovaných lekárov, zdravotných sestier a kozmetičiek. Špičkový komfort a kvalitu dopĺňa svetovo uznávaná laserová technika americkej estetickej firmy LUMENIS spolu s ďalšími najmodernejšími lekárskymi prístrojmi.

Viac ako 13 rokov sa na klinike TOMAR venujeme laserovým ošetreniam tváre a tela. V našej ponuke nájdete množstvo neinvazívnych a minimálne invazívnych omladzujúcich zákrokov tváre, krku a dekoltu. Konkrétne zdravotné problémy a estetické nedostatky riešime špecializovanými profesionálnymi ošetreniami tváre a tela. Vďaka najnovším trendom v oblasti estetickej dermatológie dokážeme zmierňovať prejavy starnutia, úspešne bojovať proti všetkým stupňom celulitídy a formovať postavu, ktorá sa priblíži Vašim predstavám.

 

Predovšetkým sa však staráme o Vašu zdravú krásu a vytvorenie atmosféry oddychu. Usilujeme sa podporovať myšlienku, že krása pramení z nežnosti a prirodzenosti, nie z dokonalosti. Sme presvedčení o tom, že dobrí dermatológovia musia byť aj psychológmi, aby dokázali pomáhať. Ku každému klientovi preto pristupujeme individuálne.