--------------

TOMAR Antiaging Terapia - exkluzívna novinka!

Viditeľnejšie výsledky za ešte kratší čas a k tomu maximálny komfort počas aj po ošetrení. To všetko sa snúbi v novej TOMAR antiaging terapii, ktorú predstavujeme ako prví a jediní na Slovensku. Jej tajomstvo spočíva v kombinácii novej éry laserov, IPL technológií a vysokovýkonnej rádiofrekvencie s využitím najmodernejšej svetovej technológie - prístrojov Stellar M22 a NuEra.

Oba prístroje patria k svetovej jednotke v profesionálnej starostlivosti o pleť a klinika TOMAR ich vlastní ako jediná na Slovensku.

NuEra Tight je najmodernejší rádiofrekvenčný systém novej generácie s umelou inteligenciou riadeného ohrevu tkanív pre vypnutie pleti bez potreby rekonvalescencie. Rádiofrekvencia umožňuje prirodzený lifting, spevnenie ochabnutej kože a redukciu vrások neinvazívne, teda bez narušenia kožného povrchu. Prehrieva povrchové alebo hlboké vrstvy tkanív s lepším tepelným efektom a lepšími výsledkami. Navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov a zvýšeniu produkcie dôležitého kolagénu a elastínu. Nová generácia všestranných viacúčelových platforiem Stellar M22 ™ vďaka trom ešte výkonnejším hlaviciam Stellar IPL ™, Multi-Spot ™ a Q-Switched Nd-YAG vykonáva všetky neinvazívne liečebné možnosti ako jej predchodca, avšak s vylepšeniami, ktoré prinášajú ešte rýchlejšie a viditeľnejšie výsledky so zvýšeným komfortom pre pacienta. Využíva účinky fotorejuvenizácie a viacnásobného sekvenčného pulzovania (MSP ™) pre dokonalé doladenie liečby.

 

NuEra Eva Pavlikova1  DSCF6471 male

 

Účinky špičkových technológií sme spojili do unikátnej TOMAR antiaging terapie, ktorá poskytuje viditeľné zlepšenie stavu pokožky tváre, krku, dekoltu aj rúk už po prvom ošetrení. Terapia doslova štartuje neokolagenézu, ktorá podporuje elasticitu a pevnosť pokožky, redukuje vrásky vďaka čomu pokožka pôsobí mladistvým dojmom. Ošetrenie viditeľne redukuje pigmentové fľaky, rozšírené žilky, póry, vrásky, nerovnosti kože a výrazne zlepšuje tonus a celkovú kvalitu pokožky. TOMAR antiaging terapia ošetruje pokožku tváre, krku, dekoltu a rúk neinvazívnym spôsobom, vďaka čomu klient nepotrebuje dlhý čas na rekonvalescenciu. Táto unikátna terapia je individuálne nastavená na každého klienta a sústredí sa tak na výraznú pomoc pri konkrétnych problémoch s pleťou a s prejavmi starnutia pokožky. Vysoký komfort, pohodlie klienta a neporovnateľne vysoká účinnosť terapie je zárukou dosiahnutia mladistvejšieho vzhľadu pokožky, zlepšenia kvality a farby pleti.

Počet odporúčaných ošetrení je 5-6, v 3-4 týždňových intervaloch. Prvé výsledky sa dostavia veľmi rýchlo a efekt terapie pretrváva do 3 rokov. Ošetrenie je vhodné absolvovať počas celého roka. Terapia trvá 30-45 min., opakuje sa 5-6krát.

 

FOTO 5 Dr. Tomekova pacientka small   2 Stellar