--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

OZNAM - KLINIKA OTVORENÁ OD 30.3.2020

Vážení klienti, od pondelka 30.3.2020 sme tu pre vás aj naďalej podľa otváracích hodín, avšak v obmedzenom režime – len na objednávky.

 

V prípade záujmu nás prosím kontaktuje vždy najprv telefonicky na čísle 0903 436 823. Na klinike si aj naďalej môžete zakúpiť všetky naše produkty. Po dohodnutí termínu prosím navštevujte kliniku vždy len s rúškom na tvári.

 

STARÁME SA O ZDRAVIE VŠETKÝCH A PRETO:

naďalej dodržiavame pokyny a usmernenia nariadené Ministerstvom zdravotníctva SR a pokyny Hlavného hygienika SRvo zvýšenej miere dezinfikujeme, sterilizujeme, dôkladne čistíme predmety a používame germicídny žiarič na sterilizáciu vzduchu, dostatočne vetráme prostredie a vykonávame iné činnosti v rámci prevencie vzniku a šírenia ochorenia COVID-19   pri práci používame lekárske ochranné prostriedkymeriame telesnú teplotudôkladne vás pri konzultácii informujeme a usmerňujeme kvôli predchádzaniu vzniku a šíreniu COVID-19. O akýchkoľvek zmenách vás samozrejme budeme aj naďalej informovať a s radosťou vám poradíme a prekonzultujeme všetko potrebné. Ďakujeme za pochopenie

 

Váš Tím TOMAR

 

Oznam 2 otvorenie kliniky