--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

Psst! Milovníci anti-agingu toto potrebujete vedieť: Moja tvár je bez vrások, ale moje ovisnuté paže ukazujú môj vek

Prečítajte si článok, ktorý nedávno vyšiel na webe Dailymail.co.uk, kde uznávaná odborníčka na krásu hovorí o rádiofrekvenčnom prístroji Nu Era Tight, ktorý máme aj my na klinike Tomar.

Daily mail 0

Daily mail 1 Nu Era Tight Tomar

Daily mail 111 Nu Era Tomar

Daily mail 2

 

Preklad článku

Psst! Milovníci anti-agingu toto potrebujete vedieť: Moja tvár je bez vrások, ale moje  ovisnuté paže ukazujú môj vek

 

  • Kozmopolitná riaditeľka salónu krásy Inge van Lotringen radí čitateľom v oblasti starostlivosti o pleť

  • Čitatelia žiadajú o pomoc s ovisnutými podpazušiami a staro vyzerajúcim bruchom

  • Odborníčka radí, aké sú najlepšie spôsoby liečby vrátane rádiofrekvencie (RF)

 

Otázka čitateľa: V 60. rokoch je moja tvár hladká, ale moje strašidelné ovisnuté podpazušia a brucho vyzerá staršie ako ja. Čo funguje za prijateľnú cenu?

Odpoveď odborníčky na krásu: Gratulujem k Vášmu skvelému vzhľadu! Držali ste svoju tvár mimo slnka a zvyšok tela nie, aby to zodpovedalo Vášmu popisu? Myslím si, že rádiofrekvenčné (RF) ošetrenie môže pomôcť, ak si vyberiete správnu možnosť.

Dermatologička Renee Lapino (reneelapino.com) je odborníčka v oblasti rádiofrekvencie, konkrétne na prístroj Lumenis NuEra Tight. Ide o nový vysokofrekvenčný prístroj, ktorý bezbolestne zahrieva tkanivá pod povrchom pokožky na približne 40 ° C, aby sa vyvolala regenerácia buniek a obnovilo sa tkanivo pleti.

Pre žiadané výsledky je však potrebná séria týždenných sedení: osem pre paže/ruky a šesť na oblasť brucha, pričom výsledky pretrvávajú viac ako rok. Aj keď to nie je najlacnejšie, ide o unikátnu liečbu, ktorá ponúka výsledky bez bolesti.

Renee hovorí o vyhladzovacích a omladzovacích výsledkoch príjemných 30-minútových ošetrení (pri ktorých sa teplá ošetrovacia hlavica jednoducho pohybuje po „problematickej“ oblasti) ako o „ohromujúcich“ a takmer okamžite viditeľných.