--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

Obnovujúce ošetrenie s vitamínom C - NOVINKA!

Obnovujúce ošetrenie s vitamínom C je inšpirované lekárskymi technikami pre intenzívne obnovenie pleti. Pleť bude rozžiarená a znovuzrodená. Ideálne je absolvovať ošetrenie ako špeciálnu kúru niekoľkokrát pre intenzívnejší účinok, záleží však aj od typu a aktuálneho stavu pokožky.

Profesionálne ošetrenie

Ošetrenie je obohatené o kúru s vitamínom C pre okamžité prebudenie a rozžiarenie pleti, takže je vhodné na riešenie problémov s pigmentáciami, rozšírenými pórmi a akné. Vitamín C vo vysokej koncentrácii zrýchľuje mechanizmus obnovy buniek, znižuje zápaly a ukľudňuje podráždenú pleť. Má schopnosť zvýšiť produkciu kolagénu a elastínu v pokožke, pričom ide o látky, ktoré udržiavajú mladistvý vzhľad pleti. Okrem toho redukuje melanín nachádzajúci sa v koži a tak napomáha odstráneniu hyperpigmentácie (nadmernej pigmentácie) pokožky.

Obnovujúce ošetrenie má za úlohu obnoviť pleť, ktorá je povädnutá, sivá a bez života, s rozšírenými pórmi a pigmentovými škvrnami. Toto ošetrenie je možné vykonávať v jesennom, zimnom a skorom jarnom období, nakoľko je vrchná vrstva pokožky otvorená a silné slnečné lúče by mohli spôsobiť omnoho väčšie problémy než tie, ktoré chceme vyriešiť. Po ošetrení je vhodné používať nadaľej aj krém s ochranným faktorom. Ak sa urobí toto ošetrenie pred intenzívnou kúrou, znásobí jej úcinky. Pleť bude rozžiarená a znovuzrodená.

 

Vitamín C

Vitamín C je silný antioxidant, ktorý chráni pokožku pred vplyvom voľných radikálov a slnečného žiarenia, ktoré spôsobujú predčasné starnutie. Vitamín C nielenže pomáha udržiavať pleť mladú a krásnu, ale ju aj vyživuje.

Účinky vitamínu C:

  • znižuje tvorbu hnedých fľakov
  • zvyšuje produkciu kolagénu
  • znižuje zápaly a podráždenie pleti
  • zvyšuje efektívnosť hydratačných krémov s faktormi na ochranu pred UV žiarením
  • zlepšuje hojenie pleti

 

Výsledky: Rozžiarenie, zosvetlenie a celkové zjednotenie pleti

Cena ošetrenia: 55 eur

 

renew main 1289 2400 

 

Produkty na domáce ošetrenie

LOTION PRÉPARATRICE ÉCLAT
Rozjasňujúca pleťová voda [W]™
Hydratuje, poskytuje vitalitu, osviežuje a pripravuje pleť na ďalšie rozjasňujúce ošetrenie

                            wbrighteningpreparativelotion 200ml s165700

FLUIDE ÉCLAT
Rozjasňujúci fluid
Pre rozjasnenie, rozžiarenie, pleť vyzerá viditeľne mladšie

fluide

 

LE MASQUE ÉCLAT ACTION LUMIÉRE/CONFORT 
Rozjasňujúca maska
Príjemná, krémová maska okamžite prebudí pleť

masque