--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

RHA® hydrogel maska na TVÁR a KRK - vyhladenie pleti už za 15 minút!

Prinášame Vám ďalšiu NOVINKU od spoločnosti TEOXANE!

RHA® hydrogel mask na TVÁR a KRK

Intenzívna starostlivosť vo forme masky na vypnutie & spevnenie pleti

Doprajte svojej pleti maximálny komfort a príjemný relax vďaka RHA® hydrogel mask! Spoločnosť TEOXANE priniesla na trh novinku – hydrogélovú masku, ktorá je výborným doplnkom po rôznych estetických ošetreniach u odborníka, no taktiež sa dá použiť aj v pohodlí domova. Vďaka svojmu inovatívnemu zloženiu pokožku hydratuje, upokojuje, spevňuje a má celkový anti-agingový účinok. RHA® hydrogel mask poskytuje okamžité rozžiarenie unavenej a povädnutej pleti a zlepšuje jej kvalitu.

 

ZLOŽENIE:

  • RHA (Rezilientná kyselina hyalurónová)® - Inovatívna a jedinečná kombinácia RHA rezilientnej kyseliny hyalurónovej® a hydrogélu vo forme masky pre intenzívne hydratovanú, spevnenú a rozžiarenú pokožku už po prvej aplikácii.*
  • Komplex aktívnych zložiek, ktoré vyhladzujú pleť - Chladivý povrch masky zanecháva po použití na pleti pocit sviežosti. Vďaka dvojitému účinku spevnenia a vypnutia* je RHA® hydrogel mask výborným doplnkom po rôznych estetických ošetreniach. Má nielen upokojujúci, ale aj antiaging účinok.
  • Technológia hydrogélu, ktorá príjemne chladí a zároveň zabezpečuje rozptýlenie aktívnych zložiek do pokožky - Hydrogél, tvorený morskými polymérmi, je všeobecne uznávaný a odborníkmi využívaný pre jeho prirodzený vysoko-absorpčný účinok, vďaka ktorému je zabezpečené dokonalé rozptýlenie aktívnych zložiek, zatiaľ čo na pleti vytvára hydratačnú a ochrannú bariéru.**

*  % dobrovoľníkov potvrdilo. Sebahodnotenie vykonané 21 dobrovoľníkmi. Výsledky získané po 15-tich minútach používania.
** Účinnosť testu meraná korneometrom, vykonané nezávislým laboratóriom na 21 dobrovoľníkoch.

 

hydrogel maska

 

ÚČINOK:

Prispôsobivá, priehľadná a osviežujúca maska na jedno použitie s UPOKOJUJÚCIM a LIFTINGOVÝM účinkom. JEDNODUCHÁ na aplikáciu. Vhodná pre všetky typy pleti.

 

  -  Pokožku spevňuje a redukuje viditeľnosť vrások a jemných línií

  -  Intenzívne zvlhčuje a rehydratuje, pleť vyhladí a vypne

  -  Má upokojujúci účinok

  -  Zlepšuje kvalitu pokožky a podporuje účinok injektovaných výplňových materiálov

  -  Poskytuje okamžité rozžiarenie unavenej a povädnutej pleti

 

Jedno balenie obsahuje dve vytvarované masky na tvár a dve určené špeciálne na oblasť krku.

Hydrogel masku si môžete zakúpiť priamo na našej klinike. V prípade ďalších otázok volajte na 0903 436 823.

rha hydrgel maska

 

1