--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

Fejky v estetickej medicíne: Nie je mezorejuvenizácia ako mezorejuvenizácia, dávajte si preto pozor, kto aké ošetrenie ponúka!

Niekedy sa môže stať, že rovnaký názov ošetrenia a jeho popis nemusia zodpovedať presne tomu, čo očakávate. Aj keď na prvý pohľad vyzerá, že ide o úplne totožné ošetrenie, nemusí to tak byť. Skopírovať text je totiž veľmi jednoduché.

Iba nedávno sme si všimli, že na rôznych zľavových portáloch sa objavuje špeciálne ošetrenie Mezorejuvenizácia, ktoré si vyžaduje k správnemu postupu aj kvalitné prístroje a produkty. V ponuke inej kliniky, ktorá si všetok text okopírovala priamo z našej stránky je síce text rovnaký, ale nejedná sa o totožné ošetrenie, a nemôžu byť očakávané ani totožné výsledky.

Mezorejuvenizácia je účinné ošetrenie, pokiaľ sú pri ňom použité najkvalitnejšie produkty a prístroje. Dve na pohľad rovnaké ošetrenia však nemusia byť také isté. Nedajte sa oklamať aj keď je popis rovnaký.

Na Slovensku sme momentálne jediná klinika, ktorá pri tomto konkrétnom ošetrení používa naozaj patentované prístroje a produkty, aby bol dosiahnutý želaný efekt a nenastali žiadne komplikácie.

 

Náš originálny text o ošetrení:

mezo

mezo2

 

 

Okopírovaný text:

 

mezo fejk1mezo fejk2

 

Čo používame my?

Na klinike TOMAR používame pri ošetrení Mezorejuvenizácia unikátny patentovaný kokteil 50 najúčinnejších látok s peptidmi, ktorý bol vyvinutý vo Francúzsku. Spolu s RHA kyselinou hyalurónovou a Redensity od známej Švajčiarskej značky Teosyal, tvoria tieto látky spolu s použitými prístrojmi unikátne ošetrenie, ktoré spĺňa kritéria najvyššej kvality.

Pleť ošetrujeme laserovým a IPL prístrojom M22 (USA) a lekárskym prístrojom ICON (USA), ktoré majú certifikáty FDA. Táto zľavová fejková mezorejuvenizácia nepoužíva ani jednu originálnu zložku z tejto terapie a text je skopírovaný z našej web stránky.

Koktejl 50 najúčinnejších látok zahŕňa:  23 druhov aminokyselín, 12 vitamínov, 3 druhy koenzýmov, 2 antioxidanty a vysokokvalitnú kyselinu hyalurónovú.

 

Dotyčná klinika nedisponuje najkvalitnejšou laserovou technikou a produktami, aké sú použité počas terapie na estetickej klinike TOMAR. To znamená, že logicky táto klinika nemôže deklarovať rovnaký efekt, ak pri ošetrení nie sú použité certifikované prístroje.

 

Nedajte sa zlákať len zľavami a rôznymi akciami, pýtajte sa, aké produkty a prístroje klinika používa! Overte si informácie predtým, než sa rozhodnete nejaké ošetrenie podstúpiť. V konečnom dôsledku vás to môže stáť nielen peniaze ale aj vaše zdravie...

 

Spoločnosť TOMAR, spol. s.r.o. upozorňuje, že vyššie uvedeným konaním iných subjektov, ktoré sa prezentujú ako subjekty poskytujúce dermo-estetické ošetrenie Mezorejuvenizácia tieto môžu naplniť znaky nekalej súťaže podľa § 44 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb. Obchodného zákonníka, pričom môže ísť o klamlivú reklamu, klamlivé označovanie tovaru a služieb, vyvolávanie nebezpečenstva zámeny, parazitovanie na povesti podniku, výrobkov alebo služieb spoločnosti TOMAR, či dokonca ohrozovanie zdravia spotrebiteľov.

Spoločnosť TOMAR, spol. s.r.o., ktorej práva boli nekalou súťažou porušené alebo ohrozené, sa môže v zmysle ustanovenia § 53 Obchodného zákonníka proti rušiteľovi domáhať, aby:

- sa tohto konania zdržal a zároveň,

- odstránil závadný stav

- ďalej môže požadovať primerané zadosťučinenie, ktoré sa môže poskytnúť aj v peniazoch,

- náhradu škody a

- vydanie bezdôvodného obohatenia

 

NEKALÁ SÚŤAŽ je ZAKÁZANÁ a teda aj naplnenie jej znakov konaním, nekonaním týmto subjektom je úspešne ŽALOVATEĽNÉ!!!

 

Váš tím TOMAR