--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

Šarmantne omladnite s Tomarom č. 1

Predstavujeme vám prvú adeptku na omladenie na klinike Tomar - Annu Dostálovú (52). Výherkyňa súťaže dostala starostlivosť o pleť šitú na mieru. Pozrite sa spolu s nami aké ošetrenia podstúpila a aké mali efekt.

 

Príbeh pani Anky:

"Dobrý deň, volám sa Anna mám 52 rokov a reagujem na Vašu ponuku z časopisu ŠARM o výhru na premenu s klinikou TOMAR. Môj problém s pleťou, ktorý by som chcela vyriešiť sú rozšírené póry, ktoré potom prechádzajú do nepekných vyrážok, ktoré v mojom veku vyzerajú dosť divne, keďže už mám pubertu dúfam, že za sebou. Potom sú to rozšírené žilky na tvári, najviac v okolí nosu. Samozrejme vrásky, ktoré prichádzajú vekom a môj najväčší problém, ktorým sa borím už dlhšie sú moje úzke pery. Budem velmi rada, ak by ste  mi dokázali pomôcť a môj problém s pleťou  vyriešiť. Ďakujem."

 

DERMATOLOGICKÝ PROBLÉM:

Pani Dostálová mala zvädnutú a unavenú pleť, bez lesku. Mala veľmi úzke pery a poklesnuté kútiky úst, ktoré si želala trochu upraviť, rovnako zjemniť vrásky okolo očí a úst.

11 dostalova pred PSD

 

POUŽITÉ OŠETRENIA:

  • mezorejuvenizácia – ošetrenie aplikované na celú tvár
  • aplikovanie dynamickej výplne Teosyal RHA do pier a ústnych kútikov

 

MEZOREJUVENIZÁCIA

Mezorejuvenizácia je minimálne invazívna terapeutická procedúra určená na omladenie pokožky. Svojim omladzujúcim účinkom spevňuje a vypína pleť, eliminuje vrásky a jemné zlomy pokožky, farebne zjednocuje pleť, redukuje pigmentové fľaky a žilky na koži, sťahuje póry, zjemňuje akné i jazvičky a hĺbkovo hydratuje pokožku.

Terapia spočíva v dvoch fázach:

1. Prvou fázou je jemná aplikácia vitamínov, stopových prvkov a kyseliny hyalurónovej, ktoré sa do pokožky dostávajú veľmi tenkou sterilnou ihličkou – mezoterapiou. Ide o techniku, ktorá sa používa na liečbu a spomalenie procesu starnutia pomocou opakovaných aplikácií mikroinjekcií obsahujúcich prírodné produkty.

Tie stimulujú rekonštrukciu a regeneráciu poškodených častí pokožky na povrchu, ale aj v hĺbke. Pokožka dostáva hotovú vitamínovú bombu. Takáto aplikácia mikroihličkami, resp. mikrovpichmi účinne zlepšuje prenos aktívnych látok vytvorenými mikrokanálikmi do hlbších vrstiev pokožky až o 80 %. Po mikrovpichoch počas hojenia dochádza k regeneračným a hojacim procesom buniek so zvýšeným podielom fibroblastov, ktoré zvyšujú produkciu kolagénových a elastínových vlákien a kyseliny hyalurónovej. Koža sa tak stáva elastickejšia.

 

Zmes sa skladá z rôznych produktov, ktoré ovplyvňujú metabolizmus pokožky:

  • Kyselina hyalurónová - prirodzený polymér, ktorý sa vo veľkom množstve nachádza v spojivových tkanivách. Absorbuje vodu, zväčší svoj objem, a tým zlepšuje elasticitu a hydratáciu pokožky
  • Vitamíny A, E, C, B, K a D
  • Aminokyseliny – štrukturálne elementy proteínov, stavebné jednotky tkanív; obnovujú tkanivá poškodené procesom starnutia
  • Minerálne soli  – stimulujú rozličné aktivity buniek, a tak zlepšujú celkový metabolizmus tkanív
  • Koenzýmy – zlepšujú biochemické reakcie tkanív, do ktorých sú aplikované a podporujú rýchlosť obnovy tkanív
  • Nukleové kyseliny – stimulujú syntézu dôležitých proteínov pokožky. Výsledok terapie je dynamická pokožka so zlepšenou tonicitou, elasticitou a vzhľadom. Účinok je okamžitý.

 

2. Druhou fázou je laserové ošetrenie vrások, hyperpigmentácií, teleangiektázií a jaziev. V pokožke sa touto procedúrou postupne zvyšuje produkcia nových kolagénových a elastických vlákien a produkcia nových kapilár. Lepšie krvné zásobenie a produkcia nového kolagénu spôsobuje zlepšenie textúry, elasticity, pevnosti a hydratácie starnúcej pokožky tváre, krku, dekoltu.

 

DYNAMICKÉ VÝPNE TEOSYAL RHA

Dynamické výplne TEOSYAL® RHA sa prispôsobujú každému pohybu kože a pomáhajú zachovať vitalitu a jemné črty vašej tváre. Produkty rady TEOSYAL® RHA sú vhodné pre všetky oblasti tváre, ktoré sú častejšie v pohybe: pery a okolie úst, líca, nosovo-ústne vrásky, čelo, jemné vrásky v okolí očí…Každý z produktov je špecificky prispôsobený. Aplikácia produktov rady TEOSYAL® RHA vyhladí vrásky, zabezpečí optimálnu hydratáciu kože a dlhodobo zlepší jej elasticitu. Črty vašej tváre sa obnovia a tvár opäť získa svoju sviežosť.

 

Efekt omladenia bol viditeľný už po prvom ošetrení, pleť má prirodzený lesk, je elastickejšia, pôsobí oddýchnuto, mladšie a hydratovane, pery sú plnšie a kútiky pier podvihnuté.

 1 tretina Dostalkova

2 tretina Dostalkova

3 tretina Dostalkova