--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

Exkluzívne VIP školenie a celoslovenský kongres Sothys Paris

Nedávno sa v Bratislave konali dve významné udalosti – exkluzívne VIP školenie inovovanej línie Secrets de Sothys  a Celoslovenský kongres Sothys Paris, na ktorých tím Tomar samozrejme nesmel chýbať. Zúčastnili sa ich naše dve kolegyne Robka a Miška, a tak vám máme možnosť priniesť to najzaujímavejšie z oboch eventov.

 Exkluzívne školenie Excellence ritual Secrets de Sothys

Vďaka našej usilovnej práci sme mali možnosť sa tento rok zúčastniť exkluzívneho školenia pod vedením hlavnej francúzskej školiteľky Fany Deveze a riaditeľa exportu Jean-Paul Loubeta. Ako prví na svete sme mali možnosť vyskúšať si jeho účinky a naučiť sa ho. Boli to tri dni tvrdej práce ale aj oddychu a príjemných chvíľ.

 

soth

 

Celoslovenský kongres Sothys Paris jeseň/zima 2016

Celoslovenský kongres Sothys Paris sa túto jeseň konal 3. októbra v nádherných priestoroch hotela Arcadia za účasti francúzskeho experta – riaditeľa exportu Jean-Paul Loubeta. Celým kongresom sa niesla slávnostná atmosféra 70. výročia značky, ktorú nám spríjemnila svojou prítomnosťou moderátorka Karin Majtánová a na záver hudobné a tanečné vystúpenie Berca Balogha, Karola Csina a Gabriely Csinovej.  

Pri príležitosti 70. výročia značky bol slávnostne predstavený Excellence ritual Secrets de Sothys a La Creme 128. Sothys vyzdvihol ten najcennejší kvet – Sothys ružu, ktorá bola špeciálne vytvorená na počesť svojho zakladateľa Bernarda Masa. Táto ruža sa stala bezkonkurenčným zdrojom inšpirácie pre jedinečný La Creme 128 a výnimočný rituál pre tvár a telo. Ošetrenie je nezabudnuteľným zážitkom, po ktorom má klient pocit, že dostal balík niekoľkých ošetrení a krém obsahuje výnimočné účinné látky, ktoré sú ukryté v najexkluzívnejšom, ručne vyrobenom porcelánovom kelímku z výroby Bernardaud. 

Ďalšou novinkou bola Okysličujúca sezónna tvárová kúra jeseň/zima 2016/17, ktorá obsahuje extrakt z mandarínky a kumquatu. Dodá pleti potrebnú dávku minerálov pre posilnenie pokožky po lete a v zimnom období. Make-up kolekcia na jeseň/zimu 2016/17 sa nesie v znamení odtieňov jesene v Paríži. 

 

11 blog 4

 

Cosmeceutical línia sa rozrástla o nové produkty. Sú určené na na posilnenie prirodzeného regeneračného procesu pleti po dermo-estetických procedúrach. Novými produktami sú Regeneračné ampulky, Upokojujúce ampulky a Reparačný balzam. Pokožku obnovujú, intenzívne regenerujú, upokojujú a navracajú jej rovnováhu. 

Jesenný kongres bol pre nás veľmi úspešný. Získali sme Box Cosmeceutical produktov a naša kolegyňa Robka vyhrala výlet do parížskeho inštitútu Sothys Paris. Ďakujeme všetkým našim klientom, pretože tieto krásne ocenenia sú z veľkej časti práve ich zásluha :)

 

 kongres