--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

SECRETS DE SOTHYS - túžba po kráse, ženskosti a jedinečnosti

Starnutie ovplyvňuje veľa faktorov: Genetika, prostredie a výživa. Ženy od 30/35 roku života si uvedomujú, že mladistvosť je delikátnou a vzácnou záležitosťou. Aby mohli Laboratória Sothys reagovať na túto potrebu žien, vyvinuli maximálne prepracovanú technológiu pre boj proti starnutiu a stresu. Táto formula dokonalej alchýmie medzi potešením a pohodlím v sebe skrýva tajomstvo mladosti... Tajomstvo medzi ženami... a Sothys.

Pri príležitosti 70. výročia, Sothys vyzdvihuje ten najcennejší kvet, Sothys ružu, ktorá sa stala bezkonkurenčným zdrojom inšpirácie pre jedinečný krém, La creme 128 a výnimočný rituál pre tvár a telo v kabíne.

Sothys, majster v profesionálnych procedúrach sa zameriava za posledných 70 rokov na neodolateľné textúry, vďaka čomu je každá aplikácia produktu skutočne unikátna a nezabudnuteľná skúsenosť, spojená s krásou a oddychom.

Pokročilý výskum Sothys čerpal zo srdca prírody a špičkových vedeckých poznatkov, aby odhalil to najlepšie z vedy a mohol všetkých ženám ponúknuť jedinečný 360° omladzujúci účinok.  

Exkluzívne duo kmeňových buniek Sothys ruže a vzácneho oleja porcelánového kvetu, majú za úlohu chrániť mladý vzhľad pleti a obnovovať integritu pleti. Extrakt z listov broskyne je skutočným trénerom buniek pre posilnenie obranyschopnosti pleti.

 

Secrets LaCreme128 Fr

 

Objavte Excellence Ritual Secrets de Sothys

Excellence ritual Secrets de Sothys elegantne a štýlovo kombinuje účinné látky pre unikátne ošetrenie, ktoré prináša nezabudnuteľný zážitok a účinok:

Profesionálne telové ošetrenie v 3 krokoch: po Predzvesti prebudenia so špeciálnymi masážnymi ťahmi, nasleduje Posilňujúci zrniečkový píling s čiastočkami cukru pre jemnú a zamatovú pokožku a záver patrí Telovej masáži s Výživným masážnym telovým maslom, ktorá vás prenesie do hlbokej relaxácie.

Tvárový rituál v 8 krokoch spája Senzorické odstránenie make-upu, ultra-efektívny peeling, Výnimočnú masáž, Vysoko účinné masky, chledivé vyhladenie s porcelánovými lyžičkami ponorenými v ľade a na záver Zvýraznenie krásy aplikáciou Zamatového vypĺňača.

10 tvárových a telových masážnych postupov s novou exkluzívnou technikou, ktorá je špecifická pre Sothys. Liftoplastie sa skadá z hlbokého hnietenia tváre a pleť zostáva vyhladená a vrásky sú vyplnené.

TRVANIE:

  • Tvárový a telový rituál: 2h 30min
  • Tvárový rituál: 1h 30min
  • Telový rituál: 1h

22 2

 

Porcelánový poklad - La creme 128 Secrets de Sothys

Po prvýkrát v kozmetike, porcelánový kelímok z výroby Bernardaud (Limoges-France), skýva tajomstvo jedinečného krému s vynikajúcimi vlastnosťami. Krém obsahuje výnimočné účinné látky a to najcennejšie tajomstvo ako získať mladistvú pleť. Pleť je regenerovaná, pokožka je vyhladená, kontúry sú spevnené, vrásky vyplnené a pleť je krajšia ako kedykoľvek predtým.

web secrets clanok

© Copyright Sothys