--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

Novinky z celoslovenského kongresu Sothys Paris jar/leto 2016

Luxusná kozmetická značka Sothys Paris, ktorá patrí na prvé miesta expertov pre krásu, ponúka špičkovú kvalitu, eleganciu, efektívnosť a inovatívne zmýšľanie. Tento rok oslavuje okrúhlych 70 rokov od svojho založenia.

1426299 943815445673693 8854681454937322376 n2

Sme veľmi radi, že sme sa pri tejto príležitosti mali možnosť zúčastniť prvého tohtoročného kongresu a predstaviť Vám všetky úžasné novinky.

Prvou novinkou sú koncentrované ampulky, ktoré sú charakteristickým znakom profesionality Sothys už od roku 1960, kedy boli tieto malé zázraky prvýkrát predstavené. Teraz si môžete dopriať profesionálnu starostlivosť v domácom prostredí v štyroch rôznych druhoch: okysličenie, hydratácia, anti-aging a rozžiarenie.

 

MONT AMPOULES V4

 

Ďalšou novinkou je program Perfect Shape, ktorý sa skladá z profesionálneho ošetrenia a omladzujúceho séra na domáce použitie. Profesionálna kúra Perfect Shape má tri fázy: píling, masáž a dvojitú masku. Ošetrenie pokožku spevňuje, vypína a vyhladzuje od lícnych kostí až po dekolt. Je vhodné pre dámy aj pánov. Omladzujúce sérum Perfect Shape je obohatené o dermo-vyhladzujúce a dermo-liftingové účinné látky, vďaka ktorým vytvára na pokožke účinnú ochrannú sieť. Tvár opäť získa tvar „V“.

Bez názvu22

 

Produktová línia Cosmeceutical sa rozšírila o dva produkty a expresné profesionálne ošetrenie. BX napĺňač vrások je alternatívou alebo na posilnenie dermo-estetickej botulíno-toxínovej injekcie. Desquacrem Forte Microderm – hĺbkovo čistiaci produkt, ktorý je symbolom značky, je posilnený o kyselinu salicylovú a mikrozrnká ryže, ktoré zaručia ešte účinnejšie hĺbkové čistenie pórov a exfoliáciu. Profesionálne ošetrenie Glysalac Pro Peel zjemňuje, rozžiaruje, vyhladzuje a zjednocuje pleť. Zároveň zosilňuje účinok produktov a ošetrení, ktoré sú následne použité.

 

sotkremy

 

Nasledujúcu novinku sme mali u nás už mesiac v pred uvedením v ponuke. Je ňou limitovaná edícia Sezónnej okysličujúcej kúry Čerešňa- Egreš, jar/leto 2016. Túto sezónu sú na domáce použitie dva produkty: Osviežujúca maska na tvár a očné okolie – dodá pleti potrebnú dávku energie a je skvelá na okamžitú elimináciu prejavov únavy očného okolia a Jemný dotyk slnka – krém, ktorý dodáva pleti ľahko opálený vzhľad.

COMPO PACKS FRUITS Cerise Groseille PE 2016

Make-up kolekcia na jar/leto 2016 sa nesie v štýle Vintage sport. Produkty majú živé pastelové farby. Kolekcia obsahuje dva gélovo penové očné tiene, lesklý olej na pery, gélový lesk na pery, Fresh&fix vodu a lak na nechty.

 

gh

 

Poslednými novinkami sú: parfumovaná voda Kvet frangipani&slivka s ľahkou hydratačnou penou na telo a parfumovaná voda Zelený čaj&figa s expresným ošetrením rúk a nôh.

 

Bez názvu24

Tohtoročný kongres bol pre nás veľmi úspešný. Získali sme trojdňové septembrové VIP školenie s francúzskymi odborníkmi na najexkluzívnejšie ošetrenie tváre a tela – Very Secret de Sothys. Druhé ocenenie je za vynikajúce výsledky v roku 2015, za ktoré sme dostali luxusný stojan s produktami tvárovej starostlivosti. Ten poslúži najmä Vám – našim klientom na testovanie produktov Sothys Paris.

 

2016 03 27 18.41.192

 

Ďakujeme všetkým našim klientom, pretože tieto krásne ocenenia sú z veľkej časti aj Vaša zásluha. :)

 

© Copyright Sothys