--------------

Blog - Tomar - kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, zdravie a krása

Chcete sa zbaviť vrások alebo mať plnšie pery, ale bojíte sa, že stratíte prirodzený vzhľad? S DYNAMICKÝMI VÝPLŇAMI TEOSYAL® RHA sa už báť nemusíte.

Črty vašej tváre vás robia jedinečnými, prispievajú k vašej atraktivite, rovnako ako aj výrazy a mimika. 

Každý deň prejavujete svoje emócie rôznymi výrazmi a pohybmi tváre, ktoré nielen odzrkadľujú vašu osobnosť, ale tvoria aj váš osobitý šarm a robia vás jedinečnými. Spoločnosť TEOXANE Laboratories preto začala uvažovať nad krásou v jej dynamických rozmeroch a snažila sa zachovať to, čo vás robí originálnymi. Sú to najmä vaše výrazy a mimika.

123 orezany

Výrazy vašej tváre vás robia krásnou...

Vďaka vzácnej vlastnosti kože – elasticite, môže byť vaša tvár v neustálom pohybe. Smiech, hnev, mimika, mračenie čela, zdvíhanie obočia... To všetko sú prirodzené výrazy tváre, ktoré vás robia krásnymi. Vďaka nim vyjadrujete okoliu vašu náladu a emócie. Hlavnú úlohu pri tom zohráva vaša koža. Tá sa vždy dokonale prispôsobí každému, aj najmenšiemu pohybu svalov na tvári.

 

...Ale vekom sa naše črty menia

S pribúdajúcim vekom je však pokožka suchšia, tenšia a krehkejšia. Prvé známky starnutia sa objavia najskôr v oblastiach s najvýraznejšou mimikou. Postupom času koža poklesne, vrásky sa zvýraznia a je oveľa náročnejšie ich vyhladiť. Z tváre sa vytráca jas, črty tváre pôsobia prísnejšie, koža stráca pružnosť, a preto pôsobíme vekom smutnejšie a unavenejšie.

Na vznik vrások má vplyv viacero okolností (napr. vek, zdravotný stav, slnečné žiarenie, fajčenie a mimika), ktoré zapríčiňujú, že kolagén, elastín, kyselina hyalurónová a ďalšie prvky zabezpečujúce pružnosť kože a jej hydratáciu sa časom vytrácajú.

V mieste, kde sa objavila vráska, došlo k úbytku kyseliny hyalurónovej. Dodaním, resp. aplikáciou kyseliny hyalurónovej zvonka, môžeme liečiť príčiny vzniku vrásky. Dochádza k jej okamžitému zmenšeniu a vypnutiu pokožky. Navyše jej účinkom dôjde k zvlhčeniu pokožky, stimulácii novotvorby kolagénu a k celkovej regenerácií danej oblasti.

 

TEOSYAL RHA: Prvá kyselina hyalurónová, ktorá zachová výrazy vašej tváre a váš prirodzený vzhľad

Spoločnosť TEOXANE Laboratories vyvinula radu výplňových materiálov TEOSYAL® RHA na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá sa prispôsobuje každému pohybu kože a pomáha zachovať vitalitu a jemné črty vašej tváre. Produkty rady TEOSYAL® RHA sú vhodné pre všetky oblasti tváre, ktoré sú častejšie v pohybe: pery a okolie úst, líca, nosovo-ústne vrásky, čelo, jemné vrásky v okolí očí…Každý z produktov je špecificky prispôsobený. Aplikácia produktov rady TEOSYAL® RHA vyhladí vrásky, zabezpečí optimálnu hydratáciu kože a dlhodobo zlepší jej elasticitu. Črty vašej tváre sa obnovia a tvár opäť získa svoju sviežosť.

 

rada rha 2

 

Inovatívna, patentovaná technológia

Švajčiarska spoločnosť TEOXANE Laboratories sa špecializuje na vývoj a výrobu produktov na báze kyseliny hyalurónovej, používaných v estetickej medicíne.  Produkty TEOSYAL® RHA boli vyvinuté spoločnosťou TEOXANE Laboratories na základe patentovaného procesu výroby. Ten ako prvý na trhu zohľadňuje špecifické charakteristiky pohyblivých oblastí tváre. Technológia výroby týchto vysoko čistých gélov zachováva prirodzené väzby molekúl kyseliny hyalurónovej. Preto sú jej vlastnosti veľmi podobné tej, ktorá sa prirodzene nachádza v koži.

 

V čom spočíva tajomstvo kyseliny hyalurónovej ?

Kyselina hyalurónová je priehľadná látka ktorá má výnimočnú schopnosť viazať vlhkosť (až tisíc násobok svojej hmotnosti). Je prirodzenou súčasťou našej kože. Tým, že dokáže zadržať vodu udržiava pokožku jemnú a pevnú. V estetickej medicíne sa liečba kyselinou hyalurónovou používa na zníženie výskytu vrások, liniek na tvári, ovisnutej kože, jaziev a straty farby kože po akné. Jej cieľom je opätovná rehydratácia pokožky. 

 

{youtube}QYCD3b2hi2U{/youtube}

 

kolaz dynamicke vyplne