--------------

Blog

NOVINKA! - Pure GOLD COLLAGEN® - Tekutý doplnok stravy novej generácie, až 20 krát účinnejší než kolagénové tabletky

 Pure GOLD COLLAGEN® stimuluje fibroblasty zvnútra, čím zvyšuje obsah kolagénu a kyseliny hyalurónovej v koži. 

Výskumné štúdie preukazujú, že hlavná aktívna zložka - hydrolyzovaný kolagén PeptanTM - pomáha redukovať výskyt jemných vrások, podporuje elasticitu pokožky a zvyšuje jej hydratáciu. Kolagén je prirodzenou súčasťou kože a pomáha jej k uchovaniu svojej pevnosti a elasticity. Je to bielkovina v ľudskom tele potrebná pre štruktúru a kvalitu kože. Kolagén tvorí približne 75% mladej a zdravej kože. Avšak naša pokožka postupne stráca schopnosť sa prirodzene obnovovať a produkuje menej kolagénu. Vo veku 35 až 55 klesá úroveň kolagénu na 40%, čo sa prejavuje stratou pevnosti kože a tvorbou vrások.

 

zdrava vraskava pure gold

 

Pure GOLD COLLAGEN® je tekutý doplnok stravy s obsahom jedinečnej zmesi hydrolyzovaného kolagénu, oleja z boráka lekárskeho, kyseliny hyalurónovej a vitamínov B6, C a E, stévie, čierneho korenia, zinku, medi a biotínu. Sú to nevyhnutné zložky na hydratáciu pleti a tvorbu kolagénu v pokožke.

Je určený pre ženy, ktoré chcú mať krásnu pleť a chcú bojovať proti prvým známkam starnutia. Táto patentovaná formula obsahuje unikátnu zmes kolagénu a aktívnych zložiek, ktoré pleť vyživujú zvnútra a podporujú krásny a mladší vzhľad navonok.

 

Účinky:

- dodáva pokožke mladistvejší vzhľad

- zvyšuje hydratáciu pokožky (nárast hydratácie o 28% po 8 týždňoch)

- redukuje výskyt vrások

- pomáha zdravému vzhľadu vlasov a nechtov

 

Ako sa líši Pure GOLD COLLAGEN® od krémov?

Aktívne zložky v PURE GOLD COLLAGEN pôsobia zvnútra na hlbšiu vrstvu kože (dermis) kde spomaľujú proces starnutia, oproti krémom, ktoré pôsobia na povrchu pokožky (epidermis). Týmto spôsobom je aktivovaná tvorba kolagénu, ktorý dodáva pleti mladistvejší vzhľad.

Nápoj je rýchlejšie a ľahšie vstrebateľný, keďže je v tekutej forme. Akonáhle je vstrebaný v tenkom čreve, je distribuovaný do hlbšej vrsty kože (dermis), kde podporuje množenie fibroblastov a zvyšuje tak tvorbu kolagénu. Každá denná dávka 50ml obsahuje 5000 mg hydrolyzovaného kolagénu, ktorý je až 20 krát účinnejší, než tabletka.

 

Užívanie:

Pite jednu 50 ml fľaštičku denne, po malých dúškoch kedykoľvek cez deň alebo vypite naraz. Pre najrýchlejšie vstrebanie je najefektívnejšie užitie na prázdny žalúdok. Doporučujeme užívať aspoň 4 týždne. Aby bol výsledok hydratácie pokožky čo najlepší, užívajte 8 týždňov ako súčasť svojho denného kozmetického programu a 12 týždňov pre redukciu hlbokých vrások.

Foto-Pure GOLD COLLAGEN 2-180116

uzivanie pure gold 

Pure GOLD COLLAGEN® získal na medicínskom kongrese AMEC (Aesthetic & Anti-aging Medicine European Congress) v Paríži v rámci Anti-aging & Beauty Trophy prvé miesto v kategórii Best Food Supplement. 

first-anti-aging-award

 

Tekutý doplnok stravy Pure GOLD COLLAGEN® je možné kúpiť priamo na našej klinike Tomar.