--------------

Blog

Novinka z AMWC 2015: Kozmetická revolúcia prichádza s TEOXANE R[II] Eyes!

Svetový medicínsky kongres Aesthetic & Anti-aging Medicine World Congress 2015 (AMWC 2015), ktorý sa nedávno konal v monackom Monte Carle pod záštitou princa Alberta II, mal zastúpenie aj našej kliniky TOMAR. Kongres navštívili MUDr. Adriana Tomeková a MUDr. Zuzana Murárová, a okrem skvelých zážitkov a krásneho počasia so sebou prinášajú aj top novinku z oblasti anti-agingu – očný krém TEOXANE R[II] Eyes.

 

amwc 2015 na blog2

 

Revolučná novinka TEOXANE R[II] Eyes

Expert v estetickej medicíne, švajčiarska spoločnosť TEOXANE Laboratories, opäť prichádza s revolučnou novinkou v anti-agingu: R[II] Eyes. Tento jedinečný krém, určený na očné okolie, okamžite rozjasní pohľad, zmierni kruhy a vačky pod očami a vyhladí jemné vrásky a línie.


Krém R[II] Eyes obsahuje okrem tzv. účinného komplexu (Rezilientná kyselina hyalurónová + Dermo-reštrukturalizačný komplex + NovHyal) aj aktívne zložky, špeciálne vyvinuté pre očné okolie, ktoré sú uznávané pre svoje jedinečné účinky proti starnutiu a unavenému vzhľadu pleti. Navyše je obohatený aj o jemné pigmenty, ktoré prekryjú nežiaduci odtieň Vašich kruhov pod očami.

Ďalším bonusom je chladivý aplikátor, ktorý pôsobí proti opuchom a naštartuje mikrocirkuláciu krvi. Krémová konzistencia R[II] Eyes sa aplikátorom veľmi ľahko vmasíruje do pokožky. Krém je neparfumovaný, a preto je vhodný aj na citlivú pokožku. Túto revolučnú novinku z AMWC 2015 si môžete objednať a kúpiť u nás v TOMAR-e. :)

 

Teoxane RII eyes na blog2

 

Ďalšie fotografie z kongresu AMWC 2015 nájdete v našej galérii - Zo života TOMAR-u.